Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boşalma Sonrası Meni De Görülen Katı Saydam Parçacıklar

dougles

Venüs Yolcusu
Bugün 60 günlük sürecimi sade bir mastürbasyonla sonlandırdım. 5 yıldır kıramadığım bir aylık rekorumu kırmış bulunuyorum. Bunun bana getirileri hakkında bir yazı paylaşacağım uygun bir vakitte ama bu aşamada sormak istediğim bir soru var. Boşalma sonrası meni sanki tam meni gibi değil de bayağı bildiğin içinde saydam katı parçalar olan sıvı bir formda idi. Daha önce hiç böyle olduğunu hatırlamıyorum. Renginde beyazlık dahi yoktu. O hepimizin bildiği homojen macun kıvamı gibi değildi. Uzun süre perhizde olup da boşaldıktan sonra bu durumu yaşayan var mı? Merak ettim. Herhangi bir ağrım filan yok ama bu durum çok kafamı karıştırdı. Sağlıklı günleriniz olsun.

None

Emekli Moderatör
Diğer süreçlere göre daha uzun süreçlerden sonra relaps olduğumda bende de oluyodu yanlış hatırlamıyorsam testeron seviyesinin dengesiz bir şekilde artıp azalmasından kaynaklanıyordu,herhangi bir sıkıntı yaratmaz

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bugün 60 günlük sürecimi sade bir mastürbasyonla sonlandırdım. 5 yıldır kıramadığım bir aylık rekorumu kırmış bulunuyorum. Bunun bana getirileri hakkında bir yazı paylaşacağım uygun bir vakitte ama bu aşamada sormak istediğim bir soru var. Boşalma sonrası meni sanki tam meni gibi değil de bayağı bildiğin içinde saydam katı parçalar olan sıvı bir formda idi. Daha önce hiç böyle olduğunu hatırlamıyorum. Renginde beyazlık dahi yoktu. O hepimizin bildiği homojen macun kıvamı gibi değildi. Uzun süre perhizde olup da boşaldıktan sonra bu durumu yaşayan var mı? Merak ettim. Herhangi bir ağrım filan yok ama bu durum çok kafamı karıştırdı. Sağlıklı günleriniz olsun.
Uzun zaman sonra alışınca olmuştu bir kere. Orada bir bez sistemi var, ilişki öncesinde kayganlaştırıcı ve besleyici sıvıyı arttırıyorlar. Testesteron falan dengesizleşince sanırım onlar aniden böyle yapıyorlar.

Yeşil

Yeni Üye
Bende geçen 61 günlük sürecimi bozdum ama böyle bir problem yoktu normaldi.

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Süreçte hiç rüyalanmadın mı?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6