Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boy Kompleksimi Nasıl Aşabilirim ?

• Konuyu başlatan YeniBirHayataBaşlangıç
  • Başlangıç tarihi

BloodRien

Yoda
Ailem sürekli bana kısa kaldın diyorlar yeni nesilde zebellah gibi kızları bile 175 ben 173 boyundayım artık hayatı yaşayamıyorum zindan oldu bana sürekli birleriyle boy ölçüştürüyorum
Boyun %80 ni genetik kalan %20 beslenme ve sporla alakalı muhtemelen buna yapıcak bir şey yok. çok takmamaya çalış yada 21 yaş altıysan koş egzersizler yap internette çok güzel şeyler var boy uzatma sporları tavsiyelerim bunlar ancak.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Ailem sürekli bana kısa kaldın diyorlar yeni nesilde zebellah gibi kızları bile 175 ben 173 boyundayım artık hayatı yaşayamıyorum zindan oldu bana sürekli birleriyle boy ölçüştürüyorum
1.73 kısa bir boy değil! Ya 1.60 olsaydın. Ailen abartıyor. Sende bu kompleksi onlar oluşturmuş. Ayrıca madem bu kadar şikayetçiler seni eleştireceklerine sana destek olup çaba sarf etsinler o zaman.

Invictus

Ay Yolcusu
Brad pitin boyundasın daha ne istiyorsun :) Benimde 1.73 hocam bence bizi herhangi bişeyden mahrum bırakacak kötü bi boy değil.
Brad pitt 173 degil 180.Ayrıca doğuştan gelen özellikleri kafaya takmak saçma geliyo bana.Biz seçmedikki sonuçta bunları.Malzeme böyle bu malzemeyle en iyi sonucu ortaya koymak lazım

mavi

Hakikat yolcusu
Benim boyum 181 şuana kader hiçbir faydasını görmedim. Camları bana sildiriyorlar, yukarıdaki tencereleri ben indiriyorum vb. Böyle nafile işlere ben koşuyorum. Akrabalardan ayakkabı (44-45 giyiyorum ), pantolon geliyor bana olmuyor. İşyerinde iş pantolonu dağıttılar herkese oldu bana kısa geldi. Ustalar bana sırıtıyor. Benim boyum çok uzun değil şükürler olsun. Ya 190, 195 olsaydım hayat çekilmezdi. Tüm samimiyetimle söylüyorum senin boyun benimkinden iyi.

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Bence sorun boyunun kısa olması değil. İnsanların ne dediğine önem vermek. Boyun da kısa değilmiş o ayrı. Annene babana söyle diyebilirsin. Ben boyumun kısa olmasından rahatsız değilim. Ama siz diyince kafaya takıp üzülüyorum bir daha bu konuyu açmamanizi rica ediyorum. Tekrar konuyu açarlarsa boşver.

(Bu yazdığımı yapabilen olur mu acaba konuşmak çok mu zor. Evet zor arkadaşlar)

izleyici1

Yoda
167 cm boyum kilomda 68 ve gayet memnunum
aileni veya insanların yüzde 90 ını kafana takma
kısa olmak her zaman güzeldir
uzun boy takıntısı olanlar
toplumun boş değerlerinde bocalayıp kalanlardır

Lazkopat

Emektar Üye
Hocam emin ol burası medeni ve ahlaki bir forum olmasaydı yani banlanmayacaklarını bilseler sana söverlerdi. 1 73 boy kısamı? Forumu da geçtim bunu 4 5 akrabanın arasında söyle ya dalga geçecekler ya da derdini bilmem napim derlerdi. Ancak hayatı bile yaşayamıyorum demen olaya ciddiyet katıyor. O yüzden diyeceğim şu ki kafaya takılmaya değecek bir mesele değil bu. Şöyle düşün ya 1 20 olsaydın ya da 2 metre o zaman nolcaktı. Emin ol o durumlar daha kötü. Kendini sev ve kabullen. Ben 175 im dert mi? Hiç değil. Bu konu üzerine nasıl bu kadar uzun yazdığım merak konusu :)

lazkurt037

Yeni Fapstronot
Dostum ailen cidden düşüncesiz ve boyun onları yüzünden evlenmeselerdi o zaman. Bir arkadaşım var boyu 1.66 21 yaşında ve adam gayet rahat kendini seviyor, güveniyor ve özgüven dolu. Bir sürü kızla çıktı ve konuşmaya devam ediyor.

Edit: bu arada boyun kısa filan değil kanka ortalama

Kemal K.

Mars Yolcusu
hocam boyunuz ortalama bir boy. benim boyum 186 hiç böyle bir derdim olmadı ama anlayabiliyorum sizi de. bu arada tarihe yön vermiş kişilerin çoğunun boyu 170 civarlarındadır

Mr. İrade

Venüs Yolcusu
Genetik özelliklerde boydan önce kafaya takılacak o kadar çok şey var ki: sağlıklı gözler, sakatlanmaya yatkın olmama, genetik hastalıklar...
Boydan önce bunlara bakmak lazım ayrıca 173 kısa değil ki ortalamanın bir tık altı, bir de 175'lik kızları nerede gördün sen ya :D hepsi 1,60 takılıyorlar.

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Kusura bakma ama buna gülerim. Joe Pesci 1.55 falandı , Al Pacino 1.70 , Bruce Lee 1.70 , hitler kısa ,bunun gibi kısa olup da Erkek denince akla gelen birsürü adam var.

Boy sandığınız kadar önemli değil , yukarıda örneklerde verdiğim adamlar gerçekten çok erkeksi rollerde oynamış oyuncular falan. Ben de kısayım ama bunu pek dert etmem.

Dert etmen gereken şey , hala p..no bağımlısı olman. Hayatı yaşamak yerine forumlarda ağlıyor olman. İşte sorun bu , boy falan sorun değil.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6