Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boy Sorunu (Soru)

Evet küçük kız kardeşim beni geçmek üzere ve babam sürekli bana evlatlık muamelesi yapıyor aşağılıyor sürekli babamı da geçemedim cüce gibi kaldım 18 yaşımdayım 170 boyum var daha ne kadar uzama şansım var genetiğimde bütün akrabalarım 180 üstü uyku düzenim iyice bozuldu kendime dikkat etmiyorum pmo desen böyle bi vücut tabi uzamaz

bütün arkadaşlarım zebellah gibi 190cm -2 metre falan sürekli dalga konusu oluyorum bu z kuşağına herhalde ben hariç herkese hormon bastılar bu ney lan hepsi kızlı erkekli en az 180'den başlıyor

AkıncıTürk

Ay Yolcusu
170 gayet iyi bir boy ortalama, senin çevren anormal, sen kafayı uzunlara takmışsın hemen fark ediyorsun bu yüzdende herkesi uzun sanıyorsun, özgüven eksikliğin var kendini sev, kimseye beğendirmek zorunda değilsin. Yine diyorum 170 boy iyidir. Ek olarak senden çok kötü durumda olanlar var boy olarak değil ayağı olmayan ayak ister eli olmayan el ister insanoğlu hiç memnun olmaz, fiziği çok güzel olan mankenin de sorunları var fiziksel olmasada daha kötüsü Piskolojik ruhsal problemleri vardır, intihar edenler sokakta yaşayanlar vs.. kardeşim basit şeylere takılma dar çerçeveden bakmayın şu dünyaya, kısa derlerse desinler gülsünler üzerine sende gül.

Son düzenleme:

YksMan

Yeni Fapstronot
Ben 18 yaşındayım ve boyum 1.66, daha 1 yıl öncesine kadar boyumu çok kafa takardım.
ama bu takıntım yendim nasıl mı, kesin ve kalıcı bir çözüm ister misin o zman benim yaptığım şeyi yapmaktan başka bir çaren yok. Uzun boylu arkadaşları hayatından çıkar bu kadar basit ve net. eğer ki boyu uzun arkadaşlar takılırsan her zaman boyunun kısa olduğunu düşüneceksin. boyu senle eşit veya daha küçük arkadaşlarla takıl anladın mı. Uzun boylu adamların sana kıskanarak bakmasını da istiyorsan kas yapacaksın ama buna gerek yok o arkadaşları çıkaracaksın en samimi arkadaşın bile olsa, ben 2 yıllık yurttaki oda arkadaşımı çıkardım arada bir mesajlaşıroz o kadar. dediğim gibi Seni bu düşünceye iten tek şey çevren, çevren ya olmasın ya da dediğim şekilde değiştir.Hiçbir şey yapmayacaksın da ağlamayı bırak dostum.

rumelianbomber

Venüs Yolcusu
170 çok kısa bir boy değil bence ortanın biraz altı. Bende suan 16 yaşında 1.73 üm, pek uzun sayılmam. Bizim ailede de benden uzun bi dayım bir de amcam var, bütün aile kısa. Genel olarak genetiğe bağlı diyeceğim de bütün ailem uzun diyorsun. Bu biraz ilginç çünkü boy %80 genetiğe bağlıdır ancak, zaman zaman böyle ayrıcalıklar olabiliyor. Bence boyu fazla kafana takma. Boy kavakta da var ancak üstüne kargalar sıçıyor derler?. Büyük İskender o zamanki bilinen dünyanın yarısını fethederken sadece 1 50 boyundaydı. Belkin senin boyun kısa ama aklın uzun. Belki insaları güldürebiliyorsun. Herkesin bir özelliği vardır. Mesela ben daha eğlenceli bir insan olmak için boyumdan 2 santim verirdim
Ancak yinede illa boyum uzun olsun diyorsan
*Boy uzatma egzersizleri yap. Bunun hakkında videolar ve uygulamalar var. 2 3 santim uzarsın ancak fazlasını pek bekleme.
*Beslenmene dikkat et.
*Eğer sigara alkol falan kullanıyorsan bunları bırak. Bunlar kesinlikle boy uzamasını engeller. PMO boy uzamasına etki etmez.
*Uyku konusunda gece saat 11 ile 5 arası melatonin hormonu salgılanır. Bu saat aralığında uyursan sana olumlu yönde etki edebilir.
*Bildiğim kadarıyla boy uzaması 21 yaşına kadar devam ediyor. Yani hala umut var. 18 yaşından önce cüce olup birden boy atanlar da tanıyorum.

Mesela ben her zaman sınıfımdaki en uzun çocuktum. Şuan en kısalardan biriyim. 14 yaşına kadar her yıl hayvan gibi boy atıyordum. O zamandan sonra ne olduysa 3 4 santimden fazla uzayamadım.

Eff

Yoda
170 ortalama bir boy kısa değilsin. Ben 173'üm etrafımdakiler 180 ama boyumla problemim yok. Çok çevik olabiliyorum. Hatta bazen yılanlayabiliyorum. Etrafınla boyun ile dalga geçen insanlar varsa artık etrafında olmasınlar. Ortalama boylu olmanın keyfine bak. Nice 190 arkadaşlar var yarım saat ayakta duramıyorlar. Boyun gayet iyi.

mavi

Hakikat yolcusu
İnsan yalnız kalmayı sevmez. 181 boyum var , vücudumda kalıplı normalden büyük gösteriyorum 21 yaşındayım ama 25-26 gösteriyorum hele 15-16 yaşındayken saçları üç numara yapmıştım , yeni tanıştığım insanlar bana askerden mi geldin demişlerdi. Bunlar can sıkıcı olaylar. Küçükken bir ara boyumun kısa olmasını istemiştim. Kendimi sınıftaki arkadaşlarımdan farklı hissediyordum, uzun boyum yüzünden .Herkesten uzun olmak o kadar hoş değil. Geçen sene terlik bile zor buldum kendime 44,5 giyiyorum, keşke 39-40 numara giyseydim hemen bulurdum. Dışarıda gördüğünüz 190 cm boyundakiler de emin olun kendilerini yalnız hissettikleri çok zaman oluyordur. En güzel boy ortalama olandır bizim ülkemizde 170 ortalama sayılır.
Boyunu kafaya takma bir gün öleceksin zaten bu hayatı bu kadar önemseme.

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Ben 1.76 yım her gün dua ediyorum inşallah 2 metre olurum diye maşallah uzunum ailedekilerden yaş 15.5 uzarsın benim Bi tane konuda programın linkini atmıştım iyi sonuç alanlar varmış play store yorumlarında :play Store Git boy uzatma programı var kırmızı beyaz siyah renkte onu istersen kullan

dojeh

Ay Yolcusu
Evet küçük kız kardeşim beni geçmek üzere ve babam sürekli bana evlatlık muamelesi yapıyor aşağılıyor sürekli babamı da geçemedim cüce gibi kaldım 18 yaşımdayım 170 boyum var daha ne kadar uzama şansım var genetiğimde bütün akrabalarım 180 üstü uyku düzenim iyice bozuldu kendime dikkat etmiyorum pmo desen böyle bi vücut tabi uzamaz
170 cok iyi bir boy takma cok kafaya tahminim şuan kafaya takıyor olman ergenlik sürecinde oldugun içindir. Yapabileceğin şeyler basit aslında ip atlama her gün spor özellikle basketbol akşamları süt iç (mümkünse market sütü olmasın) uyku cok önemli uykun kessinlikle düzenli olsun. Yediğin yemeklere dikkat et. Bunları yaparsan biraz daha uzar. Ama beklentini cok yüksek tutma yani illa bende 1.80 olacam deme üzülürsün. Ben 1.70im ortancayım benden kücük kardeşim 180 yapacak bir şey yok buna. İlerde ne kadar cok boş bir şey için bu kafamı meşgul ettim diyeceksin. Çünkü hayatta karşına daha önemli sorunlar cıkacak. Sana tavsiyem o şeyler için çabala. Mesela şuan gitmek istediğin üni için çalış ingilizceni geliştir kitap oku sanat yap.

AntiRelapse

Mars Yolcusu
Akrabaların 180 üstüyle daha uzarsın büyümen durmadıysa. Bende genetik olarak kısayım akrabalar 170 civarı 20 yaşındayım boyum 1.60 kısa boyluyum diye şimdiye kadar 1-2 insan dalga geçmiştir onlarla da samimiyet kurmadım onun dışında arkadaş ortamın sağlamsa akran zorbalığına maruz kalmıyorsan takıntı etme boyun ortalamaya göre ideal ciddi söylüyorum.

Targetlock

Deneyimli Üye
Postürü düzelt. Fazla takma. Mevzu boy değil çünkü. Dünyada mevzu seçemediğin şeylere bağlı değildir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6