Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Boy Sorunum

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar yaşım 19 , boyum 173, internetten araştırdığım kadarıyla hâlâ 4-5 cm uzatma şansım var. Her gün boy uzatma egzersizi yapsam sizce uzama şansım var mıdır?
aramızda bu konu hakkında tecrübesi olan dostlar varsa yazabilir mi?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Sadece yap. Uzama sansin hala var.
Tasdik bekleme.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar yaşım 19 , boyum 173, internetten araştırdığım kadarıyla hâlâ 4-5 cm uzatma şansım var. Her gün boy uzatma egzersizi yapsam sizce uzama şansım var mıdır?
Çarmıha gerelim. Boyun bir kerede on santim uzasın.

Şaka bir yana boyun gayet iyi kafana takmamanı öneririm.

Menesus

Yeni Fapstronot
Dostum bende aşağı yukarı o boylardayım yaş 18. Değiştirmeyi düşünmedim pek ideal bence ama sen uzamak istiyorsun bunun için basketbol tarzı sporlarla ilgilenebilirsin elbette düşünmüşsündür bunu, sana yararı olabilir

kja

Yeni Üye
boy uzatma egzersizi ile boy uzamaz. esnettiğin için birkaç cm daha uzun gözükebilirsin ama genel olarak uzamaz. yapacaksan sağlığın için yap boşuna hayal kırıklığına uğrama. boyu kısa olan birçok ünlü var ve gerçekten bakınca vücutları bayağı iyi. yani boyunun uzun olmasına gerek yok yani. arkadaşlarımdan da öyle birisi var. aşırı fit ve sağlıklı. biraz da yüzce yakışıklı. spor geçmişi var tabi. 175-176 civarı herhalde.

Ege

Ay Yolcusu
Dostum doğruluğunu araştırmadım ama yaygın bir söyleyişe göre 21 yaş civarına kadar boyun uzaması devam eder. Buna göre birkaç cm daha atarsın doğal bir şekilde.

Olmadı, daha uzamasan bile boyun iyi, biraz garip bile geldi bana sorman aslına bakarsan.

Türkiye'deki erkeklerin boy ortalaması zaten 1.70 cm. Ne kadar kişiden uzun olduğunu sen düşün.

Aphelion

Yeni Fapstronot
173 gayet ideal bir boy kafana takman bile boşuna bence. Yaşım 17 boy 153 kaldım ben ve bu aralar daha da takmamaya başladım önceden çok takıyordum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6