Son Payla┼č─▒mlar

Sitemize Ho┼čgeldiniz NeverFap T├╝rkiye

Bize kat─▒lmak i├žin kay─▒t olabilir veya giri┼č yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakk─▒nda sormak istedi─činiz sorular─▒ buradan sorabilirsiniz. Sa─čdaki simgeye t─▒klayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap T├╝rkiye Forum kurallar─▒n─▒ ├Â─črenmeniz ceza alman─▒z─▒ engeller. Kurallar─▒m─▒z─▒ okuyunuz. Sa─čdaki simgeye t─▒klayarak gidebilirsiniz.

Y├Ânetimle ─░leti┼čime Ge├ž >>>

Sitemizi kullan─▒rken ya┼čad─▒─č─▒n─▒z sorun ve ├Ânerilerinizi y├Âneticiler ile payla┼čabilirsiniz. Sa─čdaki simgeye t─▒klayarak gidebilirsiniz.

Bozdum...

Arda

Ay Yolcusu
Kat─▒l─▒m
1 Ocak 2021
Tepki puan─▒
56
Puanlar─▒
21
Ya┼č
16
Ne desem ki ­čśô nas─▒l hissetmem gerekti─či hakk─▒nda hi├ž bir fikrim yok a├ž─▒k├žas─▒. Garip bir burkulma var i├žimde midem de bulan─▒yor hafif. Cidden istemeden yapt─▒m.
Biraz ereksiyon istedi─čimi hat─▒rl─▒yorum sadece sonra orgazm─▒n verdi─či y├╝ksek ┼čekilde dopamin. 40 g├╝n dayanm─▒┼čt─▒m oysa ki. Ders ├žal─▒┼čacakt─▒m,spor yapacakt─▒m,anime izleyip birazda kitap okuyacakt─▒m her zamanki gibi. Niye b├Âyle oldu ki ? ┼×ok i├žinde kald─▒m,ilk an kahkaha att─▒m ard─▒ndan pi┼čmanl─▒k. uzun bir s├╝reden(40) sonra ilk defa orgazm olmu┼čtum. Eskisine k─▒yasla ├žok daha fazla zevk ald─▒─č─▒m─▒ s├Âyleyebilirim fakat o kadar b─▒rakm─▒┼čt─▒m ki bu i┼či ereksiyon haline kendi kendime getirmesi ├žok zordu kafamdan silmi┼čtim yani. Ne kadar s├╝re yapt─▒─č─▒m─▒ kavrayam─▒yorum ama buna de─čmez kaliteli bir zevkte yok ki ortada mide buland─▒r─▒c─▒ yemin ediyorum. bir kez daha anlad─▒m ki mast├╝rbasyon hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒d─▒r. ┼×imdi 40 g├╝n├╝ kenara att─▒m ilk denememdi ilk defa s├╝recimi bozdum iyi dayand─▒m bence. Bana ├žok ┼čey katt─▒ bu s├╝re├ž spor,mutluluk,kitap,ders,sosyallik olsun. Ke┼čke 90 g├╝n dayanabilseydim bunu isterdim cidden. Tekrar ba┼člad─▒k hadi bakal─▒m bu sefer yapaca─č─▒m ­čśő

promanskins

Ven├╝s Yolcusu
Kat─▒l─▒m
27 Ocak 2021
Tepki puan─▒
102
Puanlar─▒
39
Uzun bir s├╝reden sonra yap─▒nca o kahkahan─▒n sebebi dopamin bombas─▒. Hayat─▒mda ilk kez sigara i├žti─čim zamanlar her i├žti─čimde sebepsiz yere g├╝lerdim, her i├žti─čimde ba┼č─▒m d├Ânerdi, ├ž├╝nk├╝ o kadar fazla dopamine beynim al─▒┼č─▒k de─čildi, ama ba─č─▒ml─▒ olunca ne ba┼č d├Ânmesi ne g├╝lme kald─▒. Bu dedi─čim olay─▒ PMO'da da ya┼čad─▒m daha ├Ânce. Uzuuuun bir s├╝re yapmad─▒ktan sonra yap─▒nca istemsizce g├╝lme oluyor, o salg─▒lanan fazla dopamin seni o anl─▒k ├žok mutlu hissettiriyor, ve bu da seni g├╝ld├╝r├╝yor :D Gece saatleri ├žok kritik, edging yapman─▒n kenar─▒ndan d├Ând├╝m 1 saat ├Ânce. Bozmana sebep veren tetikleyiciyi bul, ondan uzak dur. Tekrar ba┼čla, daha uzun yapaca─č─▒na inan─▒yorum :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
├ťst