Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bozdum...

Arda

Ay Yolcusu
Katılım
1 Ocak 2021
Mesajlar
34
Tepki puanı
48
Puanları
21
Yaş
18
Konum
İstanbul
Ne desem ki ? nasıl hissetmem gerektiği hakkında hiç bir fikrim yok açıkçası. Garip bir burkulma var içimde midem de bulanıyor hafif. Cidden istemeden yaptım.
Biraz ereksiyon istediğimi hatırlıyorum sadece sonra orgazmın verdiği yüksek şekilde dopamin. 40 gün dayanmıştım oysa ki. Ders çalışacaktım,spor yapacaktım,anime izleyip birazda kitap okuyacaktım her zamanki gibi. Niye böyle oldu ki ? Şok içinde kaldım,ilk an kahkaha attım ardından pişmanlık. uzun bir süreden(40) sonra ilk defa orgazm olmuştum. Eskisine kıyasla çok daha fazla zevk aldığımı söyleyebilirim fakat o kadar bırakmıştım ki bu işi ereksiyon haline kendi kendime getirmesi çok zordu kafamdan silmiştim yani. Ne kadar süre yaptığımı kavrayamıyorum ama buna değmez kaliteli bir zevkte yok ki ortada mide bulandırıcı yemin ediyorum. bir kez daha anladım ki mastürbasyon hayal kırıklığıdır. Şimdi 40 günü kenara attım ilk denememdi ilk defa sürecimi bozdum iyi dayandım bence. Bana çok şey kattı bu süreç spor,mutluluk,kitap,ders,sosyallik olsun. Keşke 90 gün dayanabilseydim bunu isterdim cidden. Tekrar başladık hadi bakalım bu sefer yapacağım ?
 

promanskins

Mars Yolcusu
Katılım
27 Ocak 2021
Mesajlar
76
Tepki puanı
120
Puanları
39
Uzun bir süreden sonra yapınca o kahkahanın sebebi dopamin bombası. Hayatımda ilk kez sigara içtiğim zamanlar her içtiğimde sebepsiz yere gülerdim, her içtiğimde başım dönerdi, çünkü o kadar fazla dopamine beynim alışık değildi, ama bağımlı olunca ne baş dönmesi ne gülme kaldı. Bu dediğim olayı PMO'da da yaşadım daha önce. Uzuuuun bir süre yapmadıktan sonra yapınca istemsizce gülme oluyor, o salgılanan fazla dopamin seni o anlık çok mutlu hissettiriyor, ve bu da seni güldürüyor :D Gece saatleri çok kritik, edging yapmanın kenarından döndüm 1 saat önce. Bozmana sebep veren tetikleyiciyi bul, ondan uzak dur. Tekrar başla, daha uzun yapacağına inanıyorum :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst