Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bozmak Üzereyim

Tanjiro

Merkür Yolcusu
Arkadaşlar bozmadan önce eğer aklınızdan mazeretleri geçirirseniz o zaman bozmuş olursunuz.O işi yapınca değil(Demek istediğim çok önceden kaybediyorsunuz savaşı)
Aynen öyle Tsubasa adam. Hani tecrübe ile sabit olması lazım artık. O tarz bir durumdaysan bozacaksın abi. Boşuna kriz demiyorlar ona. Hani bozacağını bildiğin bir şeyi engelleyememeyi iradesizlik olarak yorumladım.

Luxx

Merkür Yolcusu
Aslında o raddeye gelmeden önce bağımlıların kendilerini ikna etmeleri gerek.Çünkü mazeretler insanda yenilgi sebebidir ve ordan dönüş yapıp bozmamak gerçekten zor.

Tanjiro

Merkür Yolcusu
Aslında o raddeye gelmeden önce bağımlıların kendilerini ikna etmeleri gerek.Çünkü mazeretler insanda yenilgi sebebidir ve ordan dönüş yapıp bozmamak gerçekten zor.
Aynen öyle. Hani süreçlerimi bozduğum zaman hep aynı senaryo. Kriz gelmiş ve elim hazırda bekliyor. Yapsam mı yapmasam mı diye tereddütte kalıyorsun birde bakmışsın ki olayı bitirmişsin bile. Sonrası hüzün.

Zallana6666

Ay Yolcusu
bozarsan başladığın yere geri döneceksin ve sürece başladığında şimdi olduğun yere gelmeyi şiddetle istiyordun.

Darth Vader

Ay Yolcusu
2 gün önce bozdum ama şimdi geri topladım kendimi hiç bozmamış gibi hissediyorum mental ve fiziksel olarak

Hhhhh55

Yeni Üye
Arkadaşim hep kendime diyorumki o iğrenç hayata dönmücemm bence kendine sende bunu söle

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6