Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bu Bir Meydan Okumadır

kral6666

Venüs Yolcusu
Relapse oldum.Abdest aldım,namaz kıldım sonrada bir güzel ağladım. Bir söz verdim bu son dedim bu son olsun.Artık kendimi saçma sapan şeylerin esiri yapmayacam.

TheNewUser

Ay Yolcusu
Merhaba, babayiğit. Başarılar. Umarım hedefine sağlıklı bir şekilde ulaşırsın. Küçük hedeflerle ilerlemeyi dene. Mesela 3 günlük hedef. 5 günlük hedef. Her hedefe vardığında bozmadan bir sonraki hedefe. Böyle böyle büyüyor. 10-15 günü geçtiğinde bu kadar yol geldim devam etmeliyim diyor insan.

kral6666

Venüs Yolcusu
Merhaba, babayiğit. Başarılar. Umarım hedefine sağlıklı bir şekilde ulaşırsın. Küçük hedeflerle ilerlemeyi dene. Mesela 3 günlük hedef. 5 günlük hedef. Her hedefe vardığında bozmadan bir sonraki hedefe. Böyle böyle büyüyor. 10-15 günü geçtiğinde bu kadar yol geldim devam etmeliyim diyor insan.
Teşekkür ederim kral öyle yapacam yavaş yavaş ama emin adımlarla

kral6666

Venüs Yolcusu
6.Gün Relapse oldu hatalarımı bulup tekrar deneyeceğim

kral6666

Venüs Yolcusu
Ne yazık ki yine relapse oldum ama bu son değil başlangıç kendimi başkalarıyla karşılaştırdım ve onlarda izliyor diye kendime gaz verdim

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Başarabilirsin kıymetli dostum onun bunun ne yaptığından ziyade kendine odaklan. Ve şu klişe sözü aklına getir "Onlar camdan atlasa sen de atlayacak mısın?"

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6