Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bu durumdan nasıl çıkılır

Holid

Venüs Yolcusu
Merhabalar. Ben 10 yaşından beridir pmo bağımlısıyım psikoloğa gittim biraz azaldı gibi ama son zamanlarda arttı bu beni çok etkiliyor nasıl kurtulurum?
Karşı cinsle aram iyi değil bu mu acaba son zamanlarda arttı baya 4.kez olduğunu gördüm bu durumdan nasıl çıkarım 2 yıl olcak nfple tanışalı 32 gunu gordum
Ben biraz cekingenim aramizda bundan kurtulan var mı?
Pill'i biliyorum ama nasıl uygulayacam ? Sizce kendimi nasıl gelistiririm

Walter Bishop

Jüpiter Yolcusu
Bu durumdan çıkabilmek için kesin bir yol maalesef yok, pmo krizi geldiğinde kafanı başka yere yönlendirmen gerek. Evet biliyorum bu dediğim şey çok zor ama bunu yapmak zorundasın.

Pmo krizi hep anlık olarak gelir kafanı allak bullak eder, beynin seni öyle bir kandırmaya çalışır ki kendine inanamazsın. Ya zaten 1 haftadır yapmıyorsun bir şey olmaz, bak 3 haftadır yapmıyorsun hiçbir gelişim yok demekki pmo kötü bişey değil gibi...

Benim sık sık uyguladığım taktiği önerebilirim o da şu; her pmo krizi geldiği an bu siteye gir ve amacının ne olduğunu ve pmo nun neden kötü bir şey olduğunu kendine hatırlat.

Çekingenlik konusune gelirsek ise; ilk önce kendini sevmek ve kendine saygı duyman gerek eğer toplum içinde kötü bir yönün varsa bunu tabi ki düzeltmeye çalışabilirsin. Biz insanlar iyi ve kötü yönlerimizin bir karışımıyız belki sana göre kötü gelen bir özelliğin veya iyi gördüğün halde önemsemediğin bir özelliğin bir kızı sana aşık edecektir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6