Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bu Sefer Olacak

ProfesionalNofapper

Legend of the future
Selamlar yaşım 15. 3 yıldır NeverFap dan haberdarim yaşım az olduğu için tam da bir irelileme kayd edememiştim. 3 yil içersinde 3 günde bir 2 günde bir PMO yapıyordum. Bunun yanında sosyal medya ve bilgisayar oyunu bağımlısı da olmuştum. Testesteronum yerle bir olmuştu. Bu günlükle beraber tertemiz sürece başlayacak, namazları aksatmayacağım. Bunuda söylüyeyimki en fazla sürecim 45 gün. Bu günlükle 90.güne kadar gideceğime inanıyorum çünki içimde bir başarma hissi var. Herkese başarılar.
12.06.2024(0.gün)

Son düzenleme:

ProfesionalNofapper

Legend of the future
1.Gün

Selamlar. 1. Günler her zaman çok zordur. Bugün de böyle oldu. Dün izlediğim p*rnolar gözümün önünden geçti kendimden tiksindim.Uzun zamandan sonra egzersiz yaptım. Biraz zor olsa da başarıyla bitirdim.
Kötü alışkanlıkların hepsini birden bırakmak çok zor ama mecburum. 90. güne başarıyla ulaşacağım.)

ProfesionalNofapper

Legend of the future
2.Gün

Selamlar.Boş bir gün. Günümün boşa geçmemesi için ingilisce öğrenmeye başlayacağım. Birtek bilgisayar bağımlıligimi devam ettiriyorum. Bunun sürecine inşallah 1,2 güne başlayacağım.

ProfesionalNofapper

Legend of the future
3.Gün

Selamlar.Okul bitti ve günlerimin çoğu boşa geçiyor. Günümün boş kısımlarını nasıl doldurabilirim sizce? Doğru düzgün bir hobi bile bulamıyorum.

Son düzenleme:

ProfesionalNofapper

Legend of the future
4. Gün

Selamlar.Belki ailemle vakit geçirmeyeli aylar olmuştu ama bugün bu zinciri kırdım). Şu an itibariyle bilgisayar oyunlarını bırakıyorum. Yavaş yavaş sosyal medyayı bırakmayı düşünüyorum. İçimdeki his hayallerime ve hedeflerime ulaşacağımı söylüyor. İnşallah başaracağız. Hepimiz.

Son düzenleme:

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
8. Gün Relapse..

Millet dostuyla spor salonuna gidiyor, benim "dostum" tetikleyici atıyor.. bu günden bazı "dostlari" silmem gerek..
Dostum sakin ol ani sinirle herhangi bir karar vermemişsindir umarım. Düzgünce söyle bundan sonra bu tarz içerikler atmasın.

Relapse olmanda sorun yok tekrardan deneyelim pes etmek yok.

ProfesionalNofapper

Legend of the future
Dostum sakin ol ani sinirle herhangi bir karar vermemişsindir umarım. Düzgünce söyle bundan sonra bu tarz içerikler atmasın.

Relapse olmanda sorun yok tekrardan deneyelim pes etmek yok.
İlk defa değil ama son kere söylüyeceğim. Tabiki de pes etmek bize yakışmaz:) elbet mezun olacağız.

ProfesionalNofapper

Legend of the future
Pmo-2. Gün
Bilgisayar oyunu -2. Gün
Sosyal medya-2.Gün

Herkese merhaba arkadaşlar.2.Gün de rüyalanmak açıkçası şaşırttı.:). Bu 2 gün, 2 yılımın en güzel günleriydi. Bugün İngilizce öğrenmen için planlar yaptım. Sabah erkenden kalkıp gün içinde spor yaptım ve basketbol oynadım. Ailemle yemek yedim ve yürüyüşe çıktım. NeverFap YouTube videolarını izledim ve krizlere karşı çok güçlü oldum.

kafkaslı23

Ay Yolcusu
Pmo-2. Gün
Bilgisayar oyunu -2. Gün
Sosyal medya-2.Gün

Herkese merhaba arkadaşlar.2.Gün de rüyalanmak açıkçası şaşırttı.:). Bu 2 gün, 2 yılımın en güzel günleriydi. Bugün İngilizce öğrenmen için planlar yaptım. Sabah erkenden kalkıp gün içinde spor yaptım ve basketbol oynadım. Ailemle yemek yedim ve yürüyüşe çıktım. NeverFap YouTube videolarını izledim ve krizlere karşı çok güçlü oldum.
İçerik tüketmeye devam et beyin sen artık krizlere karşı güçlüsün zaten içerik tüketme diyebilir sende beynine taviz vermiyeceksin sürecimiz daim olsun

ProfesionalNofapper

Legend of the future
Pmo - 6. Gün ✅
Sosyal medya - 2. Gün ✅
Bilgisayar oyunu - 2. Gün ✅

Selamlar.Ailem hep bana inanmadı. Sen bu işi yapamazsın yanlış yaparsın gibi gibi..Şu ana kadar ailem hiç yanımda olmadı. Derslerim, sporlarım, hobilerim... Sosyal hayatımı artırmak için hep spora gitmek istiyordum ama maalesef ne kadar istesem de ailem istemedi. Şu ana kadar her şeyi tek başıma yaptım ve alıştım. Kardeşim dediğim yakın bir arkadaşım yok çünkü o zamanlar her günümü evde telefon ve bilgisayar başında geçiriyordum ve ailem bana hiçbir şey demiyordu. 15 yaşındayım ve sosyal hayatım Bilgisayar yüzünden mahvoldu. Benim hatam olduğu doğru ama asıl mesele bundan sonrası. Buraya tek başıma geldiğim gibi bundan sonra da tek başıma devam edeceğim. İnşallah Allah nasip eder de baba olursam söz veriyorum kendime çok iyi bir baba olacağım.
Zirve tek kişiliktir.. görüşmek ümidiyle.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6