Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bugün yine başlıyorum ve artık asla

baron

Venüs Yolcusu
Merhaba dostlarım 3 aydır bu illeti bırakmaya çalışıyorum ama olmuyor sigarayı çok rahat şekilde bırakmıştım ama bunu yapamadım,10 gündür pmo yapmıyordum ama bu gece aptal gibi bozdum ama şimdi herşeyi çok net anlıyorum 3 aydır sadece bir kısır döngü içerisindeyim sürekli kendimi kandırdım boz tekrar başla boz tekrar başla nedir bu sadece kendini kandırmaktır ve zamanı heba etmektir,şimdi bugün son kez buna başlıyorum ve artık bunu asla yapmayacağım kendime saygım var kendimi seviyorum bu pislik beni bozuyor ve bana ait olan özümü çalıyor bu ben değilim.Buraya arada gelip ne oluyor ne bitiyor yazacağım dostlarım,iyi ya da kötü.

Haggard

Merkür Yolcusu
Başarılar, ne zaman şüpheye düşsen neden başladığını hatırla.

Tempest

Anka
Başarılar. Krizlerde PMO'yu erteleme ,bitir !
Kendi kendine kriz de oluşturma ,rahat bırak kendini. Rahat olursan işin kolaylaşır ama kendine bu şeyi silah zoruyla yapıyormuş gibi davranırsan bir gün bozabilirsin. İste ve inan .

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Sürecinde başarılar dostum. Zihnini olumsuz yargılarla doldurma. Eğer relapse olursan ''kaybettim,ah olamaz ölmek istiyorum,ben çok kötü birisiyim'' gibi düşüncelere kapılma. Hatalarından ders çıkar. :)

baron

Venüs Yolcusu
Sürecinde başarılar dostum. Zihnini olumsuz yargılarla doldurma. Eğer relapse olursan ''kaybettim,ah olamaz ölmek istiyorum,ben çok kötü birisiyim'' gibi düşüncelere kapılma. Hatalarından ders çıkar. :)
Dostum 3 aydır bunu yapıyorum artık bu şeref yoksunun bana karşı vuracak yeri kalmadı herşeyi öğrendim

baron

Venüs Yolcusu
Bugün 8. günüm herşey harika gidiyor aklımdan çok sağllam şekilde çıkardım bu pisliği,dün sadece 1 2 saat beynim tuhaflaşmıştı ama sonradan düzeldi mücadeleye devam

baron

Venüs Yolcusu
Yoldaşlarım bugün 10.gün herşey gerçekten harika bu sefer tamamen kafada bitirmişim,bazen kendimle konuşuyorum bu çok iyi geliyor size tavsiyem içinizdeki kişi ile anlaşın eğer uyum sağlarsanız gerçekten herşey muazzam oluyor,mücadeleye devam

Metanet Sahibi

Yeni Fapstronot
Yoldaşlarım bugün 10.gün herşey gerçekten harika bu sefer tamamen kafada bitirmişim,bazen kendimle konuşuyorum bu çok iyi geliyor size tavsiyem içinizdeki kişi ile anlaşın eğer uyum sağlarsanız gerçekten herşey muazzam oluyor,mücadeleye devam
Aynen öyle dostum başarılar diliyorum.

baron

Venüs Yolcusu
Dostlarım bugün 13.gün herşey harika gidiyor hayat kalitem çok fazla arttı,çok üretken oldum resmen evrim geçirdim diyebilirim,şuanlık tek problem o pis şeyler zihnime gelince direk zihni farklı yere götürmeye çalışıyorum ama eminim ki bir süre sonra bu iğrenç şeyler beynime gelmeyecek

baron

Venüs Yolcusu
Bugün 16.gün herşey çok iyi gidiyor ve dün şekeri bırakma kararı aldım gerçketen çocukluktan beri şeker bağımlısı bir tiptim çok derin araştırmaya girdim ve belgesel izledim that sugar diye izlemenizi tavsiye ederim.Ve şu kanıya vardım şeker sigaradan daha zararlı birşey sinsi sinsi böbrekleri mahvediyor,ve enerjimizi,üretkenliğimizi azaltıyor ve son olarak daha hızlı yorulmamızı sağlıyor.Bende dün şekeri hayatımdan çıkardım baya zor olacak ama geçici birşey sizlerde tavsiye ederim yoldaşlarım
Hepinize iyi günler diliyorum sizleri seviyorum yoldaşlar

baron

Venüs Yolcusu
Evet yoldaşlarım saat itibariyle bugün 18.günüm herşey çok muazzam gidiyor ve sürekli gelişiyorum,farkettiğim çok özel bir nokta var iyi bir alışkanlık farklı bir iyi alışkanlık getiriyor bu çok dikkatimi çekti,asla yapmadığım şeyleri yapıyorum ve çok mutluyum,neredeyse gereksiz,verimsiz herşeyi bıraktım,ve arkadaşlarımda çoğunu bıraktım sadece zamanı kendime ayırıyorum,bir çok insana yol verdim düşündüm ki hepsi boş,bir kaç tanesi dışında onlarım samimi ve gerçek dostlarım,size şunu söyleyebilirim şuan kendimi bile tanıyamıyorum herşey iyi gidiyor ve dahada iyi olacak bundan çok eminim,güzel bir atasözü vardı,damlaya damlaya göl olur,aynı bu hesap hayatım şuan herzaman daha iyiye,bugün biraz dışarıya çıktım kızılayın çadırına girip kan bağışı yaptım,ilk defa yaptım bunu,anlatmak istediğim herşeyi iyiye götürüyor,nofapla tanıştığım için gerçekten kendimi mutlu hissediyorum,evet şuan 21 yaşındayım hayatımın belli bir kısmı gerçekten boşa gitti,sürüsüzce başarısızlık,kötü anılar,tamamen berbat,ama birşeylerin farkına vardım,şimdi herşeyi daha iyi yapacağım,hayatımın kalanını sadece iyi yaşamaya çalışacağım,dostlarım size naçizane fikrimi söylemeliyim,gidin sürekli kitap okuyun,özellikle kişisel gelişim,doldurun kendinizi sadece öğrenin,2 tane arkadaşa vakit ayıracağınıza bunları yapın emin olun hayatınız gerçekten çok değişecek.Şimdilik benden bu kadar çok uzun yazdım zaten
Sizleri seviyorum yoldaşlar kendinize iyi bakın
Mücadeleye devam

baron

Venüs Yolcusu
Dostlarım bugün 22.günüm herşeyi gayet iyi gidiyor ekstra bir durum yok bazen üzerime bir uğultu çöküyor birşey yapma için motivasyonum olmuyor ama ben gidip yapıyorum motivasyonu beklemek zaman kaybı çünkü benim taktiğim ilk önce eylem daha sonra ister istemez motivasyon gelir,bunu deneyebilirsiniz.
Kendinize iyi bakın dostlarım hoşçakalın

baron

Venüs Yolcusu
Evet dostlarım beni vurabilecek tek noktası kalmıştı onuda yaptı,bozdum ve tekrar yine başladım bu sefer kazanacağım çünkü beni vuracak hiçbiryeri kalmadı.
Mücadeleye devam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6