Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Buralarda Mi Olmalı Terki Diyar Mi Etmeli?

black.man

Ay Yolcusu
Arkadaşlar ben uzun süredir bu illet ile mücadele ediyorum. Bu süreç tıpkı saç uzatmaya benziyor. İlk defa saç uzatan biri tipsiz olma evresini atlatamaz ve sürekli Saçını keser. Ama daha önce saç uzatan kişi bunu bilir ve bu evreyi tel tokayla rahatlıkla atlatıp uzun saçlı olmaya hak kazanır

Rekorum 156 gün
İkinci rekorum 120 küsür

En son dil ogrenmek icin Kullandığım bir mobil uygulamada tetikleyicilere denk geldim ve bile bile bunun olmasini ister gibi surec elimden kayip gitti... tabi sonrasi husran

Tabi ikisi arasında relapse krizine girince belki 156 günün pek bir ehemmiyeti kalmıyor 5 ,10 kez relapse olunca

Yani demem o ki bu rekorlarima tekrar kavusabilirim.

Telefona indirdiğim sayacı sildim

Forum a da girmiyorum. Aklıma gelir diye.

Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

En son ruyalandigimda hiçbir cinsel içerik görmedim sadece elbiseler ve sürtünme sonucu ruyalandim ( zannedersem bilinç alti temizliyor kendini bir süreden sonra)
Normalde idrar ile sperm atılıyor bir şekilde.

Şimdi ne yapmali..

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
" Aklıma gelir diye " kısmına takıldım. Aklina her türlü gelecek emin ol. Mesele aklına gelmesi değil aklına nasıl geldiği. "Ölüyorum keşke yapsam" , "çok acı çekiyorum yapsam mı acaba" diyorsan iş sakat zaten. Bu bağımlılık,alışkanlık değil. Öyle kendimden uzak tutayım unuturum, diye bir şey olmaz. Neden yaptığını bulmalısın , neden izliyorsun, bak zararlarıni veya neden izlememen gerektiğini sormuyorum. Neden izliyorsun? Soru bu , çünkü birşeyi yapmak bilinçli bir şeydir. Ama istemediğin halde nasıl yapmaya zorluyabilirler seni . Bir sebebi var , yapmaman gerektiğini anlamak yetmez. Neden yaptığını bulup aslında yapmazsan birşey kaybetmeyecegini anlamalisin. Her türlü tetikliyiciyke veyahut stresli anlarda şunu demelisin. " Oh be ! Sonunda şu illetten kurtuldum . "

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Arkadaşlar ben uzun süredir bu illet ile mücadele ediyorum. Bu süreç tıpkı saç uzatmaya benziyor. İlk defa saç uzatan biri tipsiz olma evresini atlatamaz ve sürekli Saçını keser. Ama daha önce saç uzatan kişi bunu bilir ve bu evreyi tel tokayla rahatlıkla atlatıp uzun saçlı olmaya hak kazanır

Rekorum 156 gün
İkinci rekorum 120 küsür

En son dil ogrenmek icin Kullandığım bir mobil uygulamada tetikleyicilere denk geldim ve bile bile bunun olmasini ister gibi surec elimden kayip gitti... tabi sonrasi husran

Tabi ikisi arasında relapse krizine girince belki 156 günün pek bir ehemmiyeti kalmıyor 5 ,10 kez relapse olunca

Yani demem o ki bu rekorlarima tekrar kavusabilirim.

Telefona indirdiğim sayacı sildim

Forum a da girmiyorum. Aklıma gelir diye.

Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

En son ruyalandigimda hiçbir cinsel içerik görmedim sadece elbiseler ve sürtünme sonucu ruyalandim ( zannedersem bilinç alti temizliyor kendini bir süreden sonra)
Normalde idrar ile sperm atılıyor bir şekilde.

Şimdi ne yapmali..
Bu bağımlılığını başka bir alışkanlıkla değiştirmediğin sürece bırakman zor olur ne kadar forumda makalede okusan kriz esnasında beyin mantıklı düşünemediği için relaps olabilirsin Kriz anında Şınav Mekik squat vs yapmanı tavsiye ederim belli zaman sonra kriz esnasında pmo değil squat yapma alışkanlığı oluşucak soğuk duşta yapabilirsin

Eff

Yoda
Boş kalma evde. Yapılacaklar listen olsun. Günlerini, haftalarını planla. Boş kaldığın anda oradan bir eylem seç ve yapmaya başla.

captanhero

Mars Yolcusu
Ben İrade kampına katıldım açıkçası. Insanı çok iyi etkiliyor. Gelecek ay için tavsiye ederim veya zaman yönetimi kampına da katilabilirisin. Bu illet tek başına atlatilamiyor çünkü. Atlatan varsa da helal olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6