Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Burçlar Hakkında

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar burçlara inanır mısınız? Ben inanmıyorum desem yalan olur arada bakıyorum ve dedikleri şeylerin çoğu doğru çıkıyor. Mesela diyorlar ki Merkür geriliyor arkadaşınızla tartışacaksınız bakıyorum harbiden de doğru çıkıyor. sizce burçlar doğru mu ? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
( Nuray sayari izliyorum beyaz tv deki )

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Arada tutuyor ya okuyorum zevkine. Bazen herkese uyacak şeyler yazıyorlar bazen de harbi ben buyum diyorsun. Ama birçoğu aynı şeyleri evirip çevirip atıyor. Ciddiye almayın yani.

raiden

Satürn Yolcusu
Burçların ve astrolojinin hiçbir bilimsel dayanağı yok. Bazı insanlar bu dayanaksız şeyi hayatının merkezine koyuyor, insanları yılın hangi gününde doğduklarına göre yargılıyor, her işini buna göre ayarlıyor. Bunu yapmayın. Tabii ki muhabbet olsun diye bakmanın bir sakıncası yok ama hayatınızın merkezine koymayın.

Bu konuda Tevfik Uyar'ın Astrolojinin Bilimle İmtihanı adlı kitabını herkese tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6