Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Buyrun Çalışmaya

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
Arkadaşlar kısa sürede en optimum seviyede eski sitenin artı ve eksilerinden yola çıkarak neverfapturkiye.com'u hayata geçiriyoruz.

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
Yapılacaklar listesi

-Site yapısının düzenlenmesi
-Konu Taşınması
-Logo
-Tema
-Siteye özellik eklemeler

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Moderatör günlüğü vb şeyler yok
Konular belli yerlerdekiler izinle açılmalı
yetkiler düzenlenecek

Son düzenleme:

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
An itibari ile inşaat çalışmalarımızda konu sayısını 10 civarına kadar düşürdük. Sitedeki ilk konu olması sebebi ile bu konuyu kaldırmıyorum.İlerde nostalji yaşarız belki

Eski forumdan anahtar kullanıcıların belirlenmesi ve yeni foruma geçirilmesi
Sayaç ,
Konuların Beğeniye göre üste çıkarılması
Konu taşıma
Mücadele Optimizasyonu,

Olmak üzere elimizde 5 baba görev var.Sayac konusuyla volev ilgileniyor. 1. görevi bir ya da iki toplantı yaparak halledebiliriz.

Michael Scott

Emekli Moderatör
selam gelecekte bu iletiyi okuyan forumdaşım.İnşallah forumu beğeniyorsunuzdur :D Neyse günümüze dönecek olursak bence güzel ilerledik.Baba konuları da (bazıları hariç) bir kaç saatlik toplantı-çalışma tarzında bir şeyle hallederiz diye düşünüyorum.Tünelin ucunda ki ışık göründü

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
selam gelecekte bu iletiyi okuyan forumdaşım.İnşallah forumu beğeniyorsunuzdur :D Neyse günümüze dönecek olursak bence güzel ilerledik.Baba konuları da (bazıları hariç) bir kaç saatlik toplantı-çalışma tarzında bir şeyle hallederiz diye düşünüyorum.Tünelin ucunda ki ışık göründü
Evet, oldukça beğeniyorum. Emeğiniz oldukça büyük. Forumun öyle alalade oluşmadığı bir gerçek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6