Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çalışırken Süreç Daha Kolay

root

Jüpiter Yolcusu
1 Haftadır fabrikada çalışıyorum ve 3 vardiyalı bir iplik fabrikasında saatlerde iplik bobinlerini nefes alacak vaktim olmadan taşıyorum.
Normalde çok bunalıp hemen çıkardım işten bu kadar zor bir işi yapacak bir adam değilim ama bir yandan gerçekten çok güzel etkilerini görmeye başladım. Kendimi bu şekilde motive ediyorum

Yorgunluktan pmo yapmıyorum.
İşyerinde telefon kullanmak yasak olduğu için hiç telefona bile bakmıyorum.
Bide böyle zor bir işi yaptıktan sonra eğer birşeyler ile uğraşmaz isem ömrümün böyle geçeceğini düşünüp evdeyken kendimi yazılımla uğraşmaya itiyorum.
Yani genel olarak zevk verebilecek hiçbirşey yapmıyorum

Bir de yakında oruç geliyor bu zor süreçle birlikte oruç tutup beynimi iyice resetlemeyi düşünüyorum umarım düşündüğüm gibi olur.

KingArthur

Mezun
Bende aynı işi yapıyorum 3 yıldır. İp taşı ip at ip bağla 8 saat. İşe git eve gel bu döngüyü kıramıyorım. Özelden konuşmak isterim dostum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6