Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çekilmeyen Başağrısı ve Halsizlik

Haggard

Merkür Yolcusu
Sürecimin 8.günündeyim 8 gündür sabahları yorgun ve başağrısı ile uyanıyorum akşama kadar böyle devam ediyor akşam enerjim tavan oluyor gece yeniden başlıyor ayrıca iyi uyuyamıyorum
Bu beni yoruyor artık sizdede varmıydı böyle bir şey

Loner

Yalnız Adam
Bugün 9.günümdeyim ve neden bilmiyorum ancak benim de geceleri enerjim tavan yapıyor. Muhtemelen flatline belirtileri gösteriyorsun.

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Benzerini yaşıyorum. Başım ağrımıyor ama ağrısa da hu şekilde etkisiz hale gelrdim. Yoksunluk krizi sanırım , beynin dopamin istiyor , hep dopaminini aldığı için şimdi şımarık bi çocuk gibi ağlıyor. Eline oyuncağını verme ve o çocuğu adam et :D (gülüyorum ama hayvan gibi acı çekerek gidiyor süreç , sabretmek tek çare. Dua et belki manevi anlamda daha güçlü atlatırsın.)

Haggard

Merkür Yolcusu
Benzerini yaşıyorum. Başım ağrımıyor ama ağrısa da hu şekilde etkisiz hale gelrdim. Yoksunluk krizi sanırım , beynin dopamin istiyor , hep dopaminini aldığı için şimdi şımarık bi çocuk gibi ağlıyor. Eline oyuncağını verme ve o çocuğu adam et :D (gülüyorum ama hayvan gibi acı çekerek gidiyor süreç , sabretmek tek çare. Dua et belki manevi anlamda daha güçlü atlatırsın.)
Bir şekilde dayanıyorum ama başağrısı cidden berbat bir hal almaya başladı bir an önce şu dönemden kurtuluruz inşallah

asdf1234

Mezun
Merhaba dostum baş ağrısı benim nofap sürecimde beni en çok zorlayan yan etkiydi. Baş ağrısı çok normal.

Bu iyiye gitmenin işareti hemen şöyle örneklendirelim: Oruç tutunca beyin vücuttaki toksinleri temizlerken vücutta baş ağrısı oluşur. Şu an bizim nofap, sürecimizde de aynısı oluyor.

Beyin kimyasallarının değişimi beyin için stres oluşturuyor. Stres değişim için olmazsa olmazdır. Stres varsa değişim başlar. Evrim(tam manasıyla doğru olduğuna inanmıyorum), adaptasyon oluşumunun nedeni şartların değişmesinden oluşan strestir.

Buna sabredeceğiz ve sonrasında meyvesini alacağız biiznillah.

Enerji konusu hakkında mastürbasyon vücudun enerjisini emer, ortadan kalkan bu durum nedeniyle de olabilir. Bahsettiğim stres durumları nedeniyle de olabilir. Tam bir bilgim yok sadece tahmin üzerine konuşabiliyorum.

Sakinliği koru, işler tıkırına girecek Allah'ın izniyle.

Saygılarımla

Haggard

Merkür Yolcusu
Merhaba dostum baş ağrısı benim nofap sürecimde beni en çok zorlayan yan etkiydi. Baş ağrısı çok normal.

Bu iyiye gitmenin işareti hemen şöyle örneklendirelim: Oruç tutunca beyin vücuttaki toksinleri temizlerken vücutta baş ağrısı oluşur. Şu an bizim nofap, sürecimizde de aynısı oluyor.

Beyin kimyasallarının değişimi beyin için stres oluşturuyor. Stres değişim için olmazsa olmazdır. Stres varsa değişim başlar. Evrim(tam manasıyla doğru olduğuna inanmıyorum), adaptasyon oluşumunun nedeni şartların değişmesinden oluşan strestir.

Buna sabredeceğiz ve sonrasında meyvesini alacağız biiznillah.

Enerji konusu hakkında mastürbasyon vücudun enerjisini emer, ortadan kalkan bu durum nedeniyle de olabilir. Bahsettiğim stres durumları nedeniyle de olabilir. Tam bir bilgim yok sadece tahmin üzerine konuşabiliyorum.

Sakinliği koru, işler tıkırına girecek Allah'ın izniyle.

Saygılarımla
Teşekkür ederim cevabın için şuan ağrıkesici ile idare ediyorum sende nekadar sürdü bu durum

None

Emekli Moderatör
8 . günde bende flatlinea girdiğim için benzer durumları yaşıyordum.Yaralar kabuk bağlarken daha fazla acır

asdf1234

Mezun
Teşekkür ederim cevabın için şuan ağrıkesici ile idare ediyorum sende nekadar sürdü bu durum

Benim 2 hafta sürmüştü, son gün inanılmaz bir baş ağrım vardı çok yıpratmıştı. Sonra hamd olsun düzeldi. Ben ağrı kesici kullanmadım hiç, acısı hoşuma gidiyordu. İyileştiğimi hissediyor, kendime ne kadar zarar verdiğimi, p**** bana ne kadar zarar, verdiğini görüyordum. O acı bana çok iyi disiplin ve motivasyon kaynağı olmuştu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6