Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

[Çeviri] Babama Nofap Yaptığımı Söyledim

neverandnever

Yeni Fapstronot
Dün gece -bunu yapmak için aldığım yorumlardan sonra- babamla nofap hakkında konuştum. Beni anlıyordu ve onunla bunu konuştuğum için utanmış olduğumu biliyordu bu yüzden o çok fazla soru sormadı ve onun bu meseleyi anladığını ve fap'ın niçin sağlıklı olmadığını bildiğini gördüm. O dışarıda bir şeyler yapmam için beni odamdan veya evden dışarı çıkarmaya çalışacağını söyledi böylelikle fap yapmak için daha az fırsatım olacak. Genel olarak o kadar kötü geçmedi.

Eğer onun gibi bir ebeveyniniz varsa, bunu yapmanızı gerçekten tavsiye ederim.

Kaynak: https://www.reddit.com/r/NoFap/comments/p7xgdf

N

neurosoft

Misafir
Dün gece -bunu yapmak için aldığım yorumlardan sonra- babamla nofap hakkında konuştum. Beni anlıyordu ve onunla bunu konuştuğum için utanmış olduğumu biliyordu bu yüzden o çok fazla soru sormadı ve onun bu meseleyi anladığını ve fap'ın niçin sağlıklı olmadığını bildiğini gördüm. O dışarıda bir şeyler yapmam için beni odamdan veya evden dışarı çıkarmaya çalışacağını söyledi böylelikle fap yapmak için daha az fırsatım olacak. Genel olarak o kadar kötü geçmedi.

Eğer onun gibi bir ebeveyniniz varsa, bunu yapmanızı gerçekten tavsiye ederim.

Kaynak: https://www.reddit.com/r/NoFap/comments/p7xgdf
redditte birisi daha ailesine anlattığından bahsetmişti galiba. Ama biz türk ailelerinde böyle bir şey pek mümkün müdür bilemem. Değişkenlik gösterecektir...

neverandnever

Yeni Fapstronot
redditte birisi daha ailesine anlattığından bahsetmişti galiba. Ama biz türk ailelerinde böyle bir şey pek mümkün müdür bilemem. Değişkenlik gösterecektir...
Toplum olarak konuşmaktan hep kaçındık. Sevgimizi bile göstermekten imtina ettik. Toplumlar değişiyor artık ebeveynler daha bilinçli. Konuşarak birçok sorunu halledebileceğimizin bilincine varıyoruz adım adım..

The King

Deneyimli Üye
Ailelerin %90'ı ile bir şey konuşulmuyor. Gerçekten size destek verdiklerini, hep arkanızda olduklarını söylerler ama birçok konuda size aşırı zarar verirler. Böyle bir şeye asla yeltenmenizi tavsiye etmem.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6