Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Chaser effect ve ilk başladığım zaman

mirror16

Venüs Yolcusu
İlk nofap yaptığımda ilk hafta çok düşük libido ve düşük enerjiye sahiptim.
Chaser effect de relaps olduktan sonra ilk 1-2 hafta çok fazla enerjiye ve libidoya sahibim. Acaba bunun nedeni nedir? 1-2 haftayı atlattıktan sonra normale döner mi?

The White Rider

Emekli Moderatör
Muhtemelen testesteron ile alakalıdır. Süreçte ileri günlere gelince beynin ve de vücudun toparlanınca yine o enerjik haline geri döneceksindir.

mirror16

Venüs Yolcusu
Muhtemelen testesteron ile alakalıdır. Süreçte ileri günlere gelince beynin ve de vücudun toparlanınca yine o enerjik haline geri döneceksindir.
İlk 30 günden sonra neverfap etkilerini gösteriyor zaten enerji artışı beyin sisi bitmiş oluyor. Süreci bozdum ve çok fazla yüksek libidom var. Sürece başladığımda çok halsiz başlamıştım. Gerçekten çok garip.

The White Rider

Emekli Moderatör
İlk 30 günden sonra neverfap etkilerini gösteriyor zaten enerji artışı beyin sisi bitmiş oluyor. Süreci bozdum ve çok fazla yüksek libidom var. Sürece başladığımda çok halsiz başlamıştım. Gerçekten çok garip.
Bu bedenen ve de psikolojikmen olan değişimler gayet normal. Mesela atıyorum 30 gün Pmo yaparsın ama bu 30 gün mükemmel geçer. Birde 30 gün Nofap yaparsın ama berbat geçer. Yani bu yaşanabiliyor, yaşanmıyor değil. Bunun nedeni vücudu tamamen bir şeye alıştırmakta çekilen zorluktur. Daha doğrusu vücudun uyum sağlayamamasıdır.

Bunun önüne geçmenin tek yolu da çok ileri günlere ulaşmak ve tamamen atlatmaktır bu durumları. Yoksa sürekli bir iyi, bir kötü olmaz. Ha ileri günlere gelince hiç mi kötü hissetmeyeceksin? Hissedeceksin tabii ama en az miktarda. Çünkü hem vücut buna alışıyor, hem de vücudun, ruhun, psikolojin temizleniyor.

surec

Merkür Yolcusu
relapse( -10) ----> nofap 0 --------------- Değişim = +10
Chaser effect( -60) ----> nofap 0 --------------- Değişim = +60

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6