Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ciddi Olmak

Kemal K.

Mars Yolcusu
ben ne zaman dışarı çıksam hep ciddiyim , hiç gülmüyorum kaşlarım çatık , sert bir insan oluyorum. nazik birisiyim ama dış görünüşümden dolayı sert biri gibi duruyorum ve dışarıda rahat edemiyorum , hep ciddi takılıyorum. birisi ile konuşmam gerekiyorsa hiç utanmam, sesim gür çıkar o konuda sorunum yok. bu özgüvensizle alakalı bir durum mu sizce?

Captain Flint

Ay Yolcusu
ben ne zaman dışarı çıksam hep ciddiyim , hiç gülmüyorum kaşlarım çatık , sert bir insan oluyorum. nazik birisiyim ama dış görünüşümden dolayı sert biri gibi duruyorum ve dışarıda rahat edemiyorum , hep ciddi takılıyorum. birisi ile konuşmam gerekiyorsa hiç utanmam, sesim gür çıkar o konuda sorunum yok. bu özgüvensizle alakalı bir durum mu sizce?
sanmam bence yapın gereği böylesindir diye düşünüyorum. sert göründüğünü düşündüğün için rahatsız oluyor olabilirsin. gerek yok nasılsan öyle davran.

cgang

Yoda
Ben Ciddi olmak için Çabaladım durdum. Fakat Okulda ve Arkadaşlarımın yanında olamadım Ciddi. Ondan sonra Ciddi olmaya çabalamadım.
Özgüvensizlikle alakası yok
Kedi ip teorisi
Insan kendisinde ne yoksa onu istiyor.
Eğer Ciddi olmamak istiyorsan
Gır-Gır şamata yapmayı Öğren ?
Mizahını geliştir fakat (*nancı tayfadan olma)
Insanlara Güzel ve Komik anılarını da anlata Bilirsin mesela

emre7295

Yeni Fapstronot
İnsanlara güvenmediğinden bu bir savunma mekanizmasıda olabilir ciddi duruş böylelikle zayıflığını kaldırıp senden yararlanamayacaklarını düşüünürsün bende var ciddi değilde agresif ve sert cevaplar veriyorum mesela çoğu kişi sonradan beni tanıdığında aslında ne kadarda eğlenceli mişsin diyor

Kronzordo

Venüs Yolcusu
dostum ben de çok fazla boş yapıyorum,kişilik meselesi bu aslında,kendini olduğun gibi kabullen
Öbür türlü fazla kasılmış,itici görünürsün bence.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6