Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ciddiyetsiz Görünmek

Apollon

Ay Yolcusu
Sürekli gülümser bir yapım var ve kolay gülüyorum. Buda insanlarda ciddiyetsiz olduğum algısını yaratıyor. Hâliyle onlarda bana böyle yaklaşıyor. Pek saygı duymadıklarını o düşünüyorum. Yapılı olduğumda en azından dengeleyeceğim.

Sürekli gülümser bir yapım var ve kolay gülüyorum. Buda insanlarda ciddiyetsiz olduğum algısını yaratıyor. Hâliyle onlarda bana böyle yaklaşıyor. Pek saygı duymadıklarını o düşünüyorum. Yapılı olduğumda en azından dengeleyeceğim.
Bendede çok fedakarlık ve iyimserlik vardı. Benzer konular. mantıklı düşünüp nasıl davranacağını bil. Bundan dolayı onların bu davranışlarından nefret edip ciddi ol. Bende seninle benzerdim eskiden ama eğer böyle devam edince insanların gö*ü başı ayrı oynuyor buna izin verme.

Babilli Dabasir

Yeni Fapstronot
Hocam bizim sınıfta bir arkadaş var senin aksine sürekli asık surat. Cool olma havalarında biraz kişiliği haline getirmiş bu durumu. 11. sınıfta ben de öyleydim. Şimdi ise bu durum çok komik ve sıkıcı geliyor.

Kişisel gelişimine önem verip hayatın gerçekleriyle yüzleşince bu durumların kendiliğinden hallolduğunu düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6