Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Cinsel Okb

soprano

Yeni Üye
Herkese selam ben soprano. Ben 16 yaşında bir erkeğim küçüklüğümden beridir hep kadınlara ilgi duydum ve hep kadınlara karşı duygusal çekim hissettim. Fakat bir sorun var ergenliğin getirdiği şımarma ile geçen okulda arkadaşım beni rahatsız etmek için ensemi ve tişörtümü öptü bayağı sinirlendim ama arkadaşım olduğu için bir şey demedim.
Sonra bu olayı kafama öyle taktım ki içimden benim yönelimim değişti, artık erkek değilim, tacize uğradım vs diye kafama taktım ve kendimi öyle olmuş gibi inandırdım. Neyse kendimi rahatlatmak için 4 kere felan pmo yaptım ama normalde çirkin bulduğum kadınları düşündüm normal kadınlar ilgimi çekmemeye başladı pmo yüzünden. Sanki herşey değişmiş gibi hissediyorum son 3 haftadır hayattan öyle bir soğudum ki yaşamaktan soğudum bıktım. Sizce ne yapmalıyım kafayı yiyeceğim.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
4 kere pmo yaptıktan sonrasını okumamaya çalıştım. 4 kere pmo yaptıktan sonraki 3 haftada da neler neler yaptığını düşünüyorum da, sıradan bir olayı bu noktaya getirmeni sağlayan ve düşünce yapını bozan pmonun kendisi zaten.

"Erkek gibi hissetmek" bir erkeğin seni öpmemesine bağlı değil, spora/iş yapmaya vs. bağlı olursa, öpülmek erkekliğinden eksiltmeyecektir. Yine de Allah öyle tiplerden uzak tutsun :D

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Psikolojiktir kafaya takma zamanla geçecektir hem 16 yaşındasın bu yaştakilerin her türlü dusunceye girmesi normaldir

soprano

Yeni Üye
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Ya pmoyu cok abarttım gun ıcınde 3 4 tane yaptıktan sonra cınsel ılgımın yok olmasını arkadasımın benı opmesıne baglamak yanlıs olur. Ama yinede arkadasımı uyaracagım. Ayrıca sınıftaki yaşıtım tüm erkekler neredeyse aynı hareketleri sergiliyor bence yaşımıza göre biraz normal

JustDoİt

Ay Yolcusu
Büyük ihtimal bu şımarıklıklara alışık değilsindir takma kafana. Bende de oluyordu ilk ortamlara girdiğimde, sana çok ayıpmış gibi geldiğinden oluyor (düzgün bir şey olduğunu savunmuyorum :D )

kral6666

Venüs Yolcusu
Herkese selam ben soprano. Ben 16 yaşında bir erkeğim küçüklüğümden beridir hep kadınlara ilgi duydum ve hep kadınlara karşı duygusal çekim hissettim. Fakat bir sorun var ergenliğin getirdiği şımarma ile geçen okulda arkadaşım beni rahatsız etmek için ensemi ve tişörtümü öptü bayağı sinirlendim ama arkadaşım olduğu için bir şey demedim.
Sonra bu olayı kafama öyle taktım ki içimden benim yönelimim değişti, artık erkek değilim, tacize uğradım vs diye kafama taktım ve kendimi öyle olmuş gibi inandırdım. Neyse kendimi rahatlatmak için 4 kere felan pmo yaptım ama normalde çirkin bulduğum kadınları düşündüm normal kadınlar ilgimi çekmemeye başladı pmo yüzünden. Sanki herşey değişmiş gibi hissediyorum son 3 haftadır hayattan öyle bir soğudum ki yaşamaktan soğudum bıktım. Sizce ne yapmalıyım kafayı yiyeceğim.
Biraz aşağılık kompleksine sahip olmuşsun gibi geldi,sanırım bir arkadaşının haraketi sende "Ben güzel kadınları haketmiyorum." kafasına yol açmış.
Arkadaşına tepkini koy, seni rahatsız ediyorsa arkadaşlığını bitir gitsin.

soprano

Yeni Üye
işte o tepkiyi en başta koysaydım keşke ama yaşım gereği hata yapmaya çok müsaitim. gerekirse arkadaşlığı keserim dediğin gibi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6