Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Cinsellik - Neverfap - Flatline Hakkında Sorularım

anonymus2*

Yeni Üye
Süreçte 15. gündeyim ilk başladığım günden beri nerdeyse hiç cinsel isteğim yok fakat çok mutluyum hayatı yaşıyorum hayatım düzenli vs. Yani bu bir flatline mı yoksa başka bir şey mi emin değilim. Belki de flatlineın bazı etkilerini yerine aşkı koyarak engellemişimdir bilmiyorum. Dediğim gibi cinsel bir şey hissetmiyorum ayrıca aşık olduktan sonra sokakta yürüken başka kadınlara bakmamaya başladım yani artık ilgimi bile çekmiyorlar. Aşık olduğum insana ise çok masumane bir sevgi besliyorum ve ona karşı da cinsel bir istediğim yok. Aslında burada cevaplanması gereken iki soru var.
1- Ben flatlineda mıyım?
2-Sevdiğim kişiye cinsel arzu duymamam neverfaple mi alakalı yoksa aşkla mı?
3- yaşadığım cinsel isteksizlik ve kadınların ilgilimi artık çekmemesinin sebebi flatline yerine aşk olabilir mi?

Luxx

Merkür Yolcusu
2-Aşık olduğun kişiye zaten öyle şeyler hissetmezsin.Aşktan ötürü yani
3-Ben de aşık olunca diğer kadınlar ilgimi çekmiyordu(Ben PMO 'dan önce aşık olmuştum ordan biliyorum)

BloodRien

Yoda
Süreçte 15. gündeyim ilk başladığım günden beri nerdeyse hiç cinsel isteğim yok fakat çok mutluyum hayatı yaşıyorum hayatım düzenli vs. Yani bu bir flatline mı yoksa başka bir şey mi emin değilim. Belki de flatlineın bazı etkilerini yerine aşkı koyarak engellemişimdir bilmiyorum. Dediğim gibi cinsel bir şey hissetmiyorum ayrıca aşık olduktan sonra sokakta yürüken başka kadınlara bakmamaya başladım yani artık ilgimi bile çekmiyorlar. Aşık olduğum insana ise çok masumane bir sevgi besliyorum ve ona karşı da cinsel bir istediğim yok. Aslında burada cevaplanması gereken iki soru var.
1- Ben flatlineda mıyım?
3- yaşadığım cinsel isteksizlik ve kadınların ilgilimi artık çekmemesinin sebebi flatline yerine aşk olabilir mi?
Bir şey sorucam sevdiğin kişiyi düşündüğünde açlığın gidiyormu yemek açlığı .

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Normaldir. Hepsi genelde yaşanıyor. Flatline’ı diğer konulardan ayırt etmek kesin bir şekilde yapılamaz zaten. Onu anlarsın eğer gelirse. Flatline daha çok “karlı bir dağın tepesinde efkarlanan bilge dede” gibi hissettirir ağırsa. Gayet açıklayıcı bence :)

Skull

Venüs Yolcusu
1- Ben flatlineda mıyım?
Dostum Şu Aşk Meşk işlerini araştır derim çünki ayrılınca kaybeden taraf sen olma :)

izleyici1

Yoda
kıza cinsellikten daha çok değer veriyorsun
bu yüzden kıza cinsellik beslemiyorsun
ilişkini evliliğe doğru yürüt
aksi taktirde kızı kaybetmek sana acı olarak dönebilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6