Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çok denedim, çok yenildim

likev1

Yeni Üye
Bu meret bitmiyorsa parçalara ayırarak farklı tekniklerle bitirmeye çalışacağım. En azından bunu da denemiş olurum.
Amacım önce izleme sürecini bırakarak hafızamdaki görüntü kalıntılarını temizlemek olacak. Bu süreçte sınıra varmaya yakın olduğumda izlemeksizin mast yapacağım. İlk etap bu şekilde olacak. İzleme alışkanlığı ve hafıza kalıntısı büyük oranda temizlenecek.

İkinci etaba geçmeye hazır olduğumu düşündüğümde hem mast hem izlemeyi bırakıp ciddi sürece gireceğim.

16.10.2020

Eff

Yoda
Umarım kendine verdiğin sözleri tutarsın ve kendine kendini ispatlarsın. Bol şans.

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Allah yardımcın olsun. Aslında hiç bozmamak gerçekten çok kazançlı , farkında değiliz ama gerçekten fayda sağlıyor. Eğer bozacaksak bile senin dediğin mantıklı. O videolar uyuşturucu niteliğinde çünkü. Direk mast. ise kısmen de olsa doğal bir olay. O da iyi değil ama en azından p... İzlemiş olmayız.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Farklı bir yöntem deniyorsun işe yarıyabilir. Bana kalırsa tek seferde hepsini bırak gitsin. Ben öyle yaptım ilk başta zor olacak ama beynin buna kendini adapte edecektir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6