Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Çok Sıkılıyorum, Bunaldım

SirHungry

Yeni Fapstronot
Canım gerçekten çok sıkıldı. Yapabileceğim hiç bir şey yok gibi. Ne film izlesem keyif alıyorum ne dizi. Günler ardı ardına geçiyor ve hep aynı şeyler oluyor. Sanki belli bir bölümde takılmış bir oyun karakteri gibiyim. Koyduğum hedeflere ulaşınca da artık tatmin etmiyor. Sporu da bıraktım kitap okumayı da. Hedeflerim kendime eziyet gibi gelmeye başladı. Neler önerirsiniz?

Skull

Venüs Yolcusu
Canım gerçekten çok sıkıldı. Yapabileceğim hiç bir şey yok gibi. Ne film izlesem keyif alıyorum ne dizi. Günler ardı ardına geçiyor ve hep aynı şeyler oluyor. Sanki belli bir bölümde takılmış bir oyun karakteri gibiyim. Koyduğum hedeflere ulaşınca da artık tatmin etmiyor. Sporu da bıraktım kitap okumayı da. Hedeflerim kendime eziyet gibi gelmeye başladı. Neler önerirsiniz?
Mental olarak yorulmuş ola bilirsin zevk aldığın şeyler yap spordan ve kitaplardan biraz uzak dur. Uzak dediğim 2-3 gün. Onun yerine arkadaşlarınla dışarı çık,gez-dolaş ya da oyun oyna. Istediğini yap. Sonuçta insanlar robot değildir ve bir enerjimiz var.
+ Ayda yada yılda 1-2 defa tembellik günü yap kendine.

IHG

Yedek Moderatör
Yardımcı Moderatör
Yeni bir başlangıç gerekiyor. Herşeye yeniden başla kendine bir hedef koy, daha gençsin hedeflerine ulaşmak için zaman harcarsan hem hayat zevkli geçer hemde hayat ta başarıyı yakalarsin.

SirHungry

Yeni Fapstronot
Mental olarak yorulmuş ola bilirsin zevk aldığın şeyler yap spordan ve kitaplardan biraz uzak dur. Uzak dediğim 2-3 gün. Onun yerine arkadaşlarınla dışarı çık,gez-dolaş ya da oyun oyna. Istediğini yap. Sonuçta insanlar robot değildir ve bir enerjimiz var.
+ Ayda yada yılda 1-2 defa tembellik günü yap kendine.
Gerçekten iyi geldi ,teşekkür ederim.
Yeni bir başlangıç gerekiyor. Herşeye yeniden başla kendine bir hedef koy, daha gençsin hedeflerine ulaşmak için zaman harcarsan hem hayat zevkli geçer hemde hayat ta başarıyı yakalarsin.
Yeni bir heyecan için hedeflerimde değişiklikler yaptım, teşekkür ederim.

western53

Merkür Yolcusu
Ben senin gibiyken aşağıya koyduğum videoyu görmüştüm. Çok işime yaramıştı. Belki senin de işine yarar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6