Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Daha Ne Kadar Kaybedeceksin?

alexander666235

Venüs Yolcusu
3.günün bitişi
4. güne geçerken hafif hafif krizlerin geldiğini söyleyebilirim.Kriz anı listem hazır fakat en büyük yanlışım uygulayamam.Beynin o anki oyunu gerçekten bu listeyi boş bir şeymiş gibi gösteriyor.Şimdiki süreçte bunun farkındalığı ile ilerlemeyi düşünüyorum.
Bu 3 günlük süreçte yabancı dil çalışıp,fitness,kitap okuma,bedeb dili.ekonomi ile ilgilendim.Hedeflediğim program ilerleyişinde hiçbir sıkıntı yok.Sabah kalkışlarımı sabah namazına göre ayarladım.Bu baya bi zaman kazancı sağlıyor.Şu an aklımdaki en büyük soru işareti İngilizce ve Almanca dilini beraber öğrenebilir miyim?İngilizcem ortalamanın üstünde Almanca'da da sadece telefon uygulaması yardımıyla bir şeyler yapmayı düşünüyorum.Hiç olmazsa bi kaç kelime ezberlesem kar kardır moduyla ilerleyebilirim.Fikir ve önerilere açığım.

alexander666235

Venüs Yolcusu
Maalesef dün gece uykum yoktu ve yatağa girdim.Sonrası malum.Tekrardan...

alexander666235

Venüs Yolcusu
Herkese merhaba,
Tekrardan buradayım.Günlük yazmadığım dönemler gerçekten güzel denemeler oldu fakat burada günlük tutmak;hem kontrolü sağlıyor hem de sizlerin de yaptığı yorumlarla kendimi denetleyen,hata yapınca uyaran birilerinin olduğunu görüyorum.Yarın sabah günlük planlarımı ve hedeflerimi paylaşacağım.Sizden tek ricam arada bir günlüğüme mesaj atarsanız çok iyi olur.Gün 0,tekrardan başlayalım.

BİR ERKEK EN İYİ HALİNE ULAŞMADAN ÖLMEMELİ,TÜM MESELE BU.

alexander666235

Venüs Yolcusu
İlk günün bitişi,
Başlarda oduğum için pek bir şey yok.
Güne saat 7 gibi başlıyorum,akşam en geç 11 gibi de yatakta oluyorum.Gün içinde (üniversite finalleri bitse de) uzaktan eğitimin dezavantajlarını en aza indirmek için çeşitli araştırmalar yapıp makaleler okuyorum.Bunların dışında yıllık kitap okuma hedefim var onu tamamlamaya çalışıyorum.Şeker olayına şu anlık dikkat etmiyorum(zaten haftada bir gün sınırı geçiyorum).Bilgisayar oyunlarında bağımlılığım hiç yok,en son cs 1.6 da kaldım zaten ama bugünlerde herhangi bir kısıtlama yapmıyorum.Beyin sisim geçene kadar bilgisayar oyunları serbest sorasında sırasıyla ilk bilgisayar oyunları daha sonra da şekerde nofap benzeri bir durum yapacağım.Sosyal medyada ise sabah kalktığımda ve öğlen 3 civarı bakıyorum.
Şu an en büyük sıkıntı beyin sisinin yok edilmesi ve hafızanın bi nebze de olsa toparlanması.Bunu için de yaklaşık 14 ila 21 günde olacağını düşünüyorum.

alexander666235

Venüs Yolcusu
/. gündeydim(gerçekten güzel bir süreç oluyordu) fakat yarın kuzenime Ankaraya yatılı gideceğim için bozdum.Rüyalanma olayını ayarlayamıyorum ve başka yerlerde olması sıkıntı oluyor.Bugün tekrardan başlıyorum.Zaten Ankarada 1-2 gün kalıp geri döneceğim onun için sıkıntı yok.Aslına bakarsak tam da doktorların dediği gibi oldu. Her 7-8 günde bir mastürbasyon yapılabilir diyordu.Çünkü 7. veya 8. günler testesteron aşağı dogru eğilim gösteriyor.(6.-7. günler pik yapıyor.)
Nofap dışında spor,mesleki bilgi,kitap okuma vb. alanların hiçbirinde sıkıntı yok.Bu hafta şeker ve ekmek tüketimini minimuma indiriyorum.Sporda bir üst aşamaya geçiyorum.Hatta finaller öncesi formuma tekrardan ulaştım.Bu yüzden mutluyum.Takip eden arkadaşlar en azından bir beğeni veya yoruma bir nokta dahi bıraksa çok güzel olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6