Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Değişik Bir Ruh Hali

Bozo

Yeni Fapstronot
Merhaba yoldaşlar, uzun süredir disiplinimi kaybettim. Günler akıp gidiyor ve hiçbir şey yapmak istemiyorum. Flatline değil olsa dahi bu kadar uzun sürmez bence.
Hiç kitap okuma isteğim yok. Zar zor İngilizceye bakıyorum başka bir şey yapmak istemiyorum. Bu durum aşağı yukarı 3 haftadır böyle gidiyor. Nofapi kaç zamandır savsaklıyordum, şuan 6.gündeyim ve 2 defa rüyalandım. Disiplinimi, özellikle de kitap okuma isteğimi nasıl eski haline getirebileceğim konusunda tavsiyelere açığım.

Doctor X

Yeni Fapstronot
Bozo abi sabret iyi günleri görmeden önce biliyorsunki kötü günler geçecek, dinini bilmiyorum ama müslüman isen kuranı kerim dinle çok faydası var

Michael Scott

Emekli Moderatör
Hedefini kaybetmiş açık denizlerde sürüklenen bir gemiye benzettim seni.Her rüzgar seni başka bir yere sürüklüyor.Bence hayat amacını bulmalısın.Motive olmalısın ve sıfırdan başlamalısın.Hedefler koy önüne.Yılbaşına kadar 25 gün felan var ?

Son düzenleme:

Bozo

Yeni Fapstronot
dragut44 Haklısın, 3 haftadır doğru düzgün spor da yapmıyordum. Vücut kendine geldi.
Doctor X Manevi yönümü uzun süredir ihmal ediyorum, faydası olacağına eminim.
Michael Scott Harbiden yapboz gibi dağıldığımı fark ettim. Hedeflerimi kağıda yazdım. Düzgün bir programla tekrar başladım.

Hepinize tavsiyeleriniz için teşekkür ederim yoldaşlar. Sayenizde eksilen noktalarımı fark ettim.

Daria

Mezun
Yeme düzenini değiştir(berbat beslendiğim dönemlerde yaşadığım bir olay genelde)
Spor yap
Dışarı çık
Bilgisayarı kapa, telefonu odanın diğer köşesine fırlat

İyi gelmesi lazım, hala iyi gelmiyorsa altta yatan bilinçaltının sana sunduğu ama görmezden geldiğin bir sorun mu var onu araştır
-En önemlisi de kendini dinle, doğrusunu içten içe biliyorsun. Arada böyle dönemlere girebiliyoruz, önemli olan güzel toparlamak

Sürecinde başarılar

Bozo

Yeni Fapstronot
Yeme düzenini değiştir(berbat beslendiğim dönemlerde yaşadığım bir olay genelde)
Spor yap
Dışarı çık
Bilgisayarı kapa, telefonu odanın diğer köşesine fırlat

İyi gelmesi lazım, hala iyi gelmiyorsa altta yatan bilinçaltının sana sunduğu ama görmezden geldiğin bir sorun mu var onu araştır
-En önemlisi de kendini dinle, doğrusunu içten içe biliyorsun. Arada böyle dönemlere girebiliyoruz, önemli olan güzel toparlamak

Sürecinde başarılar
Hatayı buldum, hedeflerimi unutmuşum. 1 aya yakın spor da yapmıyordum. Spor yapmaya başlayınca işler tamamıyla rayına oturdu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6