Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Denemekten Vazgeçmemek

bocchi

Uranüs Yolcusu
Web Sitesi
1000kitap.com
Merhaba beyler herkese sürecinde başarılar. Bugün size farkettiğim bir şeyi anlatacağım. Önceden motivasyon sözlerini anlamazdım mesela "winners never quit, quilters never win" yani deneyenler, pes etmeyenler kazanır diyor. İşte ben de neden denemek başarıya ulaştırıyor ki dedim hemen bıraksam dedim ama beyler bir seferde bırakabileceğimiz gibi 4, 5 seferde de bırakabiliriz. Çünkü insanız irademizi güçlendiriyoruz ve artık sonsuza kadar bırakmak istiyoruz pmoyu. O yüzden ilk başta hata yapmak irademiz zayıf olduğu için çok normal. Eğer sürekli denerseniz elbet bir gün kurtulursunuz ama kararlı olmanız gerekiyor. Mesela ben 15 güne geliyordum bozuyordum ama denemekten vazgeçmedim ve su an rekor günlerde ilerliyorum. İnşallah daha da çok gideceğim denemekten vazgeçmeyin beyler. Başarılar.

Moderatörün son düzenlenenleri:
N

neurosoft

Misafir
Merhaba beyler herkese sürecinde başarılar. Bugün size farkettiğim bir şeyi anlatacağım. Önceden motivasyon sözlerini anlamazdım mesela "winners never quit, quilters never win" yani deneyenler, pes etmeyenler kazanır diyor. İşte ben de neden denemek başarıya ulaştırıyor ki dedim hemen bıraksam dedim ama beyler bir seferde bırakabileceğimiz gibi 4, 5 seferde de bırakabiliriz. Çünkü insanız irademizi güçlendiriyoruz ve artık sonsuza kadar bırakmak istiyoruz pmoyu. O yüzden ilk başta hata yapmak irademiz zayıf olduğu için çok normal. Eğer sürekli denerseniz elbet bir gün kurtulursunuz ama kararlı olmanız gerekiyor. Mesela ben 15 güne geliyordum bozuyordum ama denemekten vazgeçmedim ve su an rekor günlerde ilerliyorum. İnşallah daha da çok gideceğim denemekten vazgeçmeyin beyler. Başarılar.
Zamanla ders alıp hatalı bakış açılarındanda kurtuluyorsun ve eski haline gülüyorsun...

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Yenilmek pes etmek değildir bunu unutmayın. Bin kere yenilsen de yine dene , bazen gecikir ama başarı gelir. Yıllarıdr p.noda kurtulamadım ama en azından eskisine göre bayağı azaldı. Daha uzun süreçler yapabiliyorum hatta tamame bırakırdım da çoktan ama uzun süre yalnız kalınca bir yerde akıl oraya gidiyor işte.

mavi

Hakikat yolcusu
Düşmüş olsam bile bu yolda çıkmayacağım ve illa bir gün bu yolu tamamlayacağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6