Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Depresifliğimin Hızlıca Yok Oluşu Ve Yeni Kendim

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
NoFap 14. günden bildiriyorum.

Bu son 3 yıldaki en yüksek rekorum. Öncelikle sırf bu rekordan ötürü bile kendimle duyduğum gururun yüzüme ve konuşmama yansıyışını herkes hissediyor. Bu pozitif hissi ancak yaşayanlar bilecektir. O ışıltıyı kadınlar başta olmak üzere insanlar hissediyor.

Tabii ki NoFap'in yanında aktif spor yapıyor oluşum, bol bol proje ve tecrübeyle dolu bir CV, sosyal çevre, motosiklet sürücülüğü vb. gibi etkenlerin de sahibi olmam NoFap'i eşsiz kılıyor. Sadece NoFap ile bu iş olmaz diye çoğu forum üyesi söylüyor buna dikkat edelim. Kendimizi diğer alanlarda da geliştirmeliyiz.

Mesela aktif fap yaparken yolda yürürken kızların suratına bakardım (1-2 sn) çünkü onlar da bana baksın isterdim, otobüs durağındaki kızlar, bir metrodaki kızlar, herhangi bir yer... amaç kız düşürmekten ziyade kendimin dışarıdan ne kadar hoş göründüğünü kendime hissettirmekti ancak 4/10 kızlar bile asla bakmaz işine gücüne giderdi bu benim özgüvenimi mahvederdi. Ben asla bu durumun sorumlusunun düşük enerjim, depresifliğim, düzenli fap yapmak olduğunu düşünmezdim. Bu türk kızları egoist abi diyip geçiyordum. Bu bile aslında kendini çok şey sanma sendromundan geliyor şuan birçok vasıfsız erkeğin bu psikolojide olduğunu görüyorum, ben de öyleydim zaten

Şimdi öyle mi? Kız arkadaşım bile (kendisiyle NoFap etkilerinden sonra çekimimiz arttı ve sevgili olduk yakın zamanda, bunu başka bir konuda anlatırım) geçen gün 3-4 kere metroda orada burada 'Kız sana ayakta boşaldı resmen' diye kıskançlık yaptı diğer kızlara ve ben farkında değilim mevzunun. Kavga çıkarmadı tabii ki, çünkü kızlara senin başka kız tarafından arzulanman çekici geliyor ve seninki sana bunu şakayla karışık söylüyor kıskanarak. Her neyse, bu çekicilik bir anda nereden gelmiş olabilirdi? Evet doğru, enerjiden. Dışarıya saçtığım özgüveni ve kafa rahatlığını, keyfi yerindeliği hissedecek kadar güçlü hormona sahip bu kadınlar arkadaşlar. Ben daha önce arzulandım evet, ama hiç farklı kadınlar tarafından bu kadar arzulandığımı bilmiyorum son yıllarda.

Tabii bu ödül kısmı, perde arkasında ne kadar krize girdiğimi bir ben bilirim. Krizlere dayanmalısınız.

Ve evet, sabah güne 1 faple başlayıp, akşam 1 ila 2 tane daha faplediğim günleri hatırlıyorum. Her şeyi çok derin düşünüp insanlara karşı biriken bir nefret, her şeyi kötü tarafından görme ve kendini yıpratma, bu hayatın yaşamaya değer olmadığını düşünme gibi duygusal bozukluklardan muzdariptim. Kendime, aileme ve arkadaşlarıma bu depresifliğimle çok eziyet ettim. Bu depresifliğin kaynağının PMO denen zehir olduğunu anladığımda halen çok geç değildi neyse ki.

Başladım relapse oldum, başladım relapse oldum... Her relapse oluşuma kadar düzeliyordum hep. Her relapse oluşumda da Chaser hissi yüzünden daha çok patlatıp, iyice depresyon haline geri dönüyordum.

Ne diyeyim.. her şey ortada.

Melankoli olmak, arabesk takılmak, kadın düşmanlığı, hayat sadece bana kötü düşünceleri... Hepsi cidden PMO'dan geliyor. Kendine güvenen ve pozitif bir adam cepte 50 lira olsa bile, çevresindeki kadınlar en egoist olsa bile bu hayatı yaşayacaktır ve kısa sürede işleri tersine döndürecektir arkadaşlar. Tabii ben youtuberlar gibi 'pozitif ol evrene enerji yolla!' demiyorum.

NoFap yap, kendini geliştir, gerisini hayata bırak..

NoFap ile ilgili yardımcı mobil uygulamamı indirmeyi unutmayın sürecinize iyi gelecektir:

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler dilerim..

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6