Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Dijital Detoks Uygulaması Doğru Kullanım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheBatman

Venüs Yolcusu
Bu yazımızda Dijital Detoks Uygulamasınin doğru kullanılarak etkili kullanmak adına bir kaç taktik vereceğim .Öncelikle uygulamayı yüklüyoruz daha sonra en çok fap yaptığınız ve boş olduğunuz zamanları uygulamadan o saat aralığını seçiyorsunuz.Uygulamayi kaldırmayi engelliyorsunuz.Cik butonunun ücretini 800 TL civarı olan en yüksek ödemeyi seçiyorsunuz ki cikmayasiniz.İcinde hile yok bölümünden bütün yapacağınız hileleri engeliyorsunuz.Bu sizin icin en zor mod olacak zorlanacaksınız eğer çok zengin değilseniz 800 TL verip çıkmazsiniz.Hem böylelikle sosyal medya bağımlılığı ve telefon bağımlılığını yenip yeni şeyler yapabilir neverfap yaparken kendinizi de gelistirirsiniz süreç zor ama denemeye değer eğer yoğun bağımlı iseniz irademizle bırakmaniz çok zor cinsel ilişkide yaşamıyorsunuz çok zorluk çekersiniz .Bunu bir deneyin birşey kaybetmezsiniz .

victory45

Yeni Üye
Kesinlikle katılıyorum. Bu uygulama benim kurtarıcım oldu. Bende de yüklü. Ben de parayı en üst seviyeye çektim. Tek pişman olduğum nokta uygulamanın güvenli tarayıcısı var. Onu kaldırmamışım. Tarayıcı gayet güzel ama yine de bir şey araştırmak isteyince direkt tarayıcıya giriyorum ve başka şeyleri merak ettikçe zamanım boşa gidiyor. Diğer ay onu da kaldıracağım. Telefonu tuşlu telefon tarzında kullanacağım. Arama ve mesajlaşma haricinde kullanamayacağım. Yalnız ilk başlarda ağır yoksunluk çekebilirsiniz. Bende aşırı oldu. Şuan yutub bile yüklü değil. Deneyin denettirin:)

emre0048

Merkür Yolcusu
Ben anlamadım bunu..
Nasıl yapılıyor ve ücret mi ödüyoruz ?
Nerden indireceğim?

victory45

Yeni Üye
Ben anlamadım bunu..
Nasıl yapılıyor ve ücret mi ödüyoruz ?
Nerden indireceğim?
Hayır ücret ödemiyorsun. Play storeden indiriyorsun. İstediğin uygulamaları seçiyorsun. Kullanmak istediklerini yani. Telefonu kilitliyorsun. Mesela yutub'a girmek istemezsen o uygulamayı seçmiyorsun. Belirlediğin süre boyunca da yutuba giremiyorsun. Eğer sıkıldım ben artık yutub'a girmek istiyorum dersen de dijital detox uygulamasından çıkış yapmak zorundasın. Çıkış yapmak için de ücret ödemek zorundasın. Bilmiyorum ben sevdim baya. İndirip biraz incelersen işleyişini anlarsın zaten.

emre0048

Merkür Yolcusu
Hayır ücret ödemiyorsun. Play storeden indiriyorsun. İstediğin uygulamaları seçiyorsun. Kullanmak istediklerini yani. Telefonu kilitliyorsun. Mesela yutub'a girmek istemezsen o uygulamayı seçmiyorsun. Belirlediğin süre boyunca da yutuba giremiyorsun. Eğer sıkıldım ben artık yutub'a girmek istiyorum dersen de dijital detox uygulamasından çıkış yapmak zorundasın. Çıkış yapmak için de ücret ödemek zorundasın. Bilmiyorum ben sevdim baya. İndirip biraz incelersen işleyişini anlarsın zaten.
Hiç bulaşmayım ozaman.
İrademi korumaya çalışıp yanlış yerlere girmemeye devam edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6