Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Dipteyim Ama Çıkacağım

ver müzüğü

Yeni Üye
Dostlar fazla söz söyleyemeyeceğim ne gücüm kalmadı ne takatim. Şimdilik şunu bilin ki dipteyim utanma duygumu, pişmanlık duygumu, umudumu her şeyimi yitirdim. Bilmiyorum belki de umutsuz vakayım belki de sizleri meşgul etmekten ileriye gidemeyecek bu günlük. Fakat her şeye rağmen elimde nofapten daha iyi bir seçenek yok ve benim nofape ihtiyacım var

Son düzenleme:

ver müzüğü

Yeni Üye
6 yı göremeden relapse oldum maalesef ama olsun yılmak yok ders çıkardım mi derseniz evet çıkardım bu relapsemin bence en büyük sebebi bir planımın programımın olmayışıydı günler öyle aman aman boş geçmiyor gene yapıyorum birşeyler fakat bir istikrarım bir disiplinim olmadığından hem yapacağım işler uzuyor hem gereksizce boş kalmış oluyorum hem de genel olarak hayatımı kötü etkiliyor.

Çok sıkı saati saatine hatta dakikası dakikasına programı denemiş olarak aslında bunun en azından kendim için verimsiz olduğunu söylebilirim. Programı çok gevşek tuttuğumda ise haliyle bir etkisini göremiyorum. Bence en uygunu bu ikisinin ortasını yakalamak ne çok sıkı ne çok gevşek. Bu ortayı yakalayıp azar azar ama devamlı surette konfor alanımdan başta nofap ile çıkacağıma inanıyorum ve bunun için çabalıyacam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6