Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Doktor Nusret Kaya ile iyileşme Metodolojisi

Tamercanx

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar , bu yazıyı benim son 9 aydır, kendisinin savunduğu kavramlara son derece doğru olduğunu kabul ettiğim Doç.Dr Nusret Kaya Hocanın söyledikleriyle ele alacam;
Öncelikle herşey alt beyinde başlar biter arkadaşlar , kendine güvenmek , kendini sevmek , boşalmaya hükmetmek , erkek olmak veya kadın olmak bunun gibi tüm olgular tamamanen alt beyinin kontrolünde.
Üst beyin ise günlük hayatta konuştuğumuz , para kazandığımız , şeklimiz , politika , entrikalarımızdır. Yani aldatmacadır , tüm benliğimizin 7 'de 1 dir.
Alt beyin ise 7 'de 6 dır. Geri kalan herşey aldatmaca, şekil vs.dir.

Hocanın sitesindeki yazılardan biri ;

YAŞAM ENERJİSİNİ HAREKETE GEÇİRMEK İÇİN

*Hiç olmazsa arada sırada Kutsal Kase'yle, yani vajinal orgazmla biten cinsel ilişki yapılmalı.

*Rüyaları muhakkak yazın. Zira rüya alt beynin, yazmaksa üst beynin faaliyetidir. Rüyaları yazmaksa alt beyinle üst beynin arasında bir köprü kurma çabasıdır.

*Kadınlar günde 10-20 kere kendi kendilerine şunu tekrar etsin:

"Ben yaşam enerjimi kutsal kasemden, omuriliğimdeki vajinal sinir kanalıyla, cinsel ilişki şartı olmaksızın, otururken bile, aşağıdan yukarı, beynime taşıyorum.Ve tüm aksayan organlarıma yaşam enerjisi gönderiyorum." Erkeklerin cümlesiyse şu:"Ben yaşam enerjimi fallusumdan omuriliğimdeki penis siniri kanalıyla cinsel ilişki şartı olmaksızın, otururken bile aşağıdan yukarı, beynime taşıyorum.Ve tüm aksayan organlarıma yaşam enerjisi gönderiyorum."

*Günde bir saat terletecek cinsten spor yapın. Bisiklet hariç!

*Yetişkinseniz; az yiyin; mümkünse günde tek öğün.

None

Emekli Moderatör
Nusret Kaya nın bisiklet sporuna karşı olma sebebi ne biliyo musun

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Garipmiş. Bilgiler için teşekkürler.

Bakenga

Emekli Üretken Üye
Yazılandan hiçbir şey anlamadım, internet sitesine göz attım. Temel fikirlerini inceledim. Çok ilginç bir düşünce dünyası var. Bilimle soslanmış taocu ya da tantrik cinsel ilişki anlatıyor bildiğiniz. İsminin önündeki ünvan olmasa büyük ihtimalle televizyona dahi çıkartmazlardı. Anlattıklarının önemli bir kısmı bilimsel değil maalesef.

SDG

Yoda
Meditasyona normalde tamamım faydasını da gördüm ama bu yazılan meditasyon bana biraz anlamsız geldi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6