Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Dopamin Sisteminizi Nasıl Iyileştirebilirsiniz

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Selam baylar. Bugün nofap sürecinizde iyileşmenizi nasıl hızlandırabileceğinizden bahsedicem. Baylar çoğunuz nofap sürecinizde bi sabah uyandığınızda süper güçlere , herşeyin düzeleceğini tüm o depresyonlarınızın,anksiyetelerinizin,berbat sosyal ilişkilerinizin düzeleceğini zannediyorsunuz. Fakat yanılıyorsunuz böyle birşey kendinizi geliştirmediğiniz sürece olmayacak. Sürece başlayan arkadaşların zamanında benimde yapmış olduğum bir hataydı hiç birşey yapmadan sadece nofap yaparak iyileşeceğimi sanıyordum. Kendinizi zorlamadığınız sürece asla gelişemeyeceksiniz. Kızlarla iletişimde sorun yaşıyorsanız nofap yaparak bunu çözemezsiniz kızlarla konuşarak pratik yapmanız gerekiyor cinsellik algınızı doğru bir şekilde kodlamanız gerekiyor. İsterseniz 1 haftada bile iyileşebilirsiniz yeterki beyninize cinselliği doğru kodlayın. Şimdi beyler Dopamin= motivasyon hormonu birşeyleri başarmak için sizi motive eden hormondur. Siz her cinsel istek geldiğinde donunuzu indirip saatlerce en iyi p*rnoyu bulmakla uğraşıyorsunuz. Bunu sürekli yapan adamın kızlarla konuşmak için motivasyonu kalır mı asla kalmaz.
Ne yapmalısınız öncelikle bu p*rno illetinden bir an önce kurtulup ,kendinizi gerçek hayatta kızlarla konuşmaya zorlamaya başlamalısınız reseptörleriniz ancak bu şekilde açılıcaktır. Bi süre sonra dopaminenerjik sisteminiz düzelicek ve kızlarla konuşmak ve cinsel ilişki yaşamak için motivasyonunuz zirve olucaktır. Olay bu beyler yıllarca beyninize yanlış kodlanmış beyninizi doğru bir şekilde kodlayacaksınız. Anksiyeteniz mi var kendinizi zorlu bir ortama sokucaksınız,depresyonda mısınız bir an önce bu saçmalığa son verip kendinizi birşeyler yapmak için zorluyacaksınız. Kızlarla konuşamıyor musunuz , gidip konuşmak için zorlucaksın. Zorlamadığınız sürece gelişmeyeceksiniz beyler pembe masallarda ki gibi bir kurtarıcının gelip sizi kurtarmasını bırakıp aksiyon aldığınız vakit yetişkin erkek olucaksınız.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Davranışsal terapi de kökenini bundan almıştır hatta. Davranışlarla beyni kodlamak benim kullandığım en iyi yöntemdi.

Erogluzim

Mars Yolcusu
Haklısın lakin yaşanılan olaylar insanı hızlı değiştirebiliyor. Samimi olarak söylüyorum ki 18 Temmuz sonrası hayatım eskisi gibi olmamaya başladı.
Şuan için hayata dair mana bulamasam da arzularım çizeceğim yol kısmen değişti.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6