Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Durduk Yere Beynimde Ağrı Hissediyorum ,Sizde Yaşadınız Mı?

overdose

Yeni Fapstronot
Şu an 10 civarı bir gündeyim sanırım ,süreci gün saymadan ilerletiyorum. İşe girdiğimden dolayı artık bu illeti tamamen bırakma zamanı dedim. Gün içinde her zaman olmasa da beynimin acı çektiğini hissediyorum, fap yapmıyorum diye mi acaba ve bu geçecek mi merak konusu. Sanki yapıştırsam bu acı geçecekmiş gibi. Tarif edemediğim bir his.
Şu da var önceden her şeyi beynimin sol tarafında hissederdim , sağ taraf tamamen boştu. Pandemide fapi abartmamla beraber artık sağ tarafı net olarak hissetmeye başladım. Pmo'dan sonra sağ tarafa bir şok dalgası , ya da ağrı gibi şeyler. Yani 23 yıl boyunca olmayan reaksiyonlar fap ile birlikte 24. yılda meydana geldi. Bu da artık son noktayı koymamda bir sebep. Benimle ortak şeyleri paylaşanlar var mı merak ettiğimden dolayı yazıyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

IHG

Yedek Moderatör
Yardımcı Moderatör
Fap herkese aynı etkiyi yapmaz, yazdığın şeyler çok hassas herkesin hissedeceği fark edecegi şeyler değil,

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6