Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Durumlar Planıma Göre Gitmeyince Bırakmak ?

fapwarrior

Yeni Fapstronot
Açıkcası son 6 aydır her olayda çok gördüğüm bi durum,eğer o işe başlamazsam veya güzel gitmezse bırakıyorum.Mesela sabah 6 da kalkıp ders çalışıcam diyelim 6 da kalkamadıysam tamam o gün bitmiştir benim için çalışmıyorum veya çok az çalışıyorum ve bunun gibi birsürü durum,eğer planıma göre gitmiyorsa bi durum yapmıyorum.Bunu yaşayan arkadaşlar var mı? Yaşadıysanız nasıl baş ettiniz?

Priv@te_reflection

Mars Yolcusu
Açıkcası son 6 aydır her olayda çok gördüğüm bi durum,eğer o işe başlamazsam veya güzel gitmezse bırakıyorum.Mesela sabah 6 da kalkıp ders çalışıcam diyelim 6 da kalkamadıysam tamam o gün bitmiştir benim için çalışmıyorum veya çok az çalışıyorum ve bunun gibi birsürü durum,eğer planıma göre gitmiyorsa bi durum yapmıyorum.Bunu yaşayan arkadaşlar var mı? Yaşadıysanız nasıl baş ettiniz?
Bunun en büyük sebebi kendine büyük hedefler koyman.Kalkabilecegin saate göre çalışmayı kendine ayarla .İlk basta büyük hedef koyup kendini yıpratma. Yapabildiğin 1 dk da olsa senin için faydası olduğunu ve bunu düzenli yaptığında bile zaman içerisinde birikmiş çalışma zamanı olacağını hatırla.Hedefleri parçalar bölerek parça parça ilerlerken süreci yönetmek senin için daha sa kolaylaşacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6