Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Düzen?

m_awyhs

Yeni Fapstronot
Bundan 2-3 ay öncesi çok iyi gidiyordu ama son aylarda tekrardan izlemeye başladım illa bir şey beni tetikleyip duruyordu ve ben buna engel olamıyordum. Eskiden hemen kendimi kandırıp konuyu unutuyordum aklımı başka yerlere çekip kaçıyordum bu işin içinden ama artık bunuda yapamamaya başladım. Artık düzenime geri dönmek istiyorum ve kendimi toparlamak istiyorum bu şey beni çok olumsuz etkiliyor son sınavada çok az kalmışken bu düzeni otutturmak istiyorum. Ne yapabilirim?

BloodRien

Yoda
Eskiden ne yapıyorsan onu yap
izleme çekme

başka bir tavsiye boş durma
sosyalleş
biraz vakit ayır kendine
içerik tüket
içerik tüketimi baya faydalı
yapman gereken önünde aslında bi tık fazlası yok bu işin

daha yoğun çalış unut gitsin hatırlama

Muhammed bulur

Mars Yolcusu
Çevirmen Üye
Psikolojine şu mesajı vermişsin daha bunu yapamam o yüzden artık iyimser düşünmen gerek, artık bir disiplin listesi oluşturman gerek.

Priv@te_reflection

Venüs Yolcusu
Sabah erken kalkmak yeni meydan okumalar yapmak katkı sağlayacaktır
Meydan okumlara örnek verebilir misin
Cinsel dürtülerin rahatlık ortamında gelisirler .Beyni ve zihni alışılmış kayıplardan çıkarmak için gün içinde yapmış olduğun işlerle ilgili farklı seçenekler denemen gerekir.Bir konu hakkında farklı görüşleri okumak ve biraz beyin jimnastiği yapmak zihni çalıştırır bunun yanında hayat anlamını bulmak için sorgulamalar yapmak.Sevmedigin ya da ilgi duymadığın bir şeyleri yapmaya çalış bu sana bağlı. Her gün farklı bir şey deneyerek zihninin bakış açısını değiştirerek onyargilarini kurabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6