Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

En Dipten Zirveye

soprano

Yeni Üye
Dostlar selam ben soprano 16 yaşında bir erkeğim. Yaklaşık 4 5 senedir bağımlıyım sadece fap değil aynı zamanda sosyal medyayada çok bağımlı biriyim. Genel olarak küçüklüğümde ailemdeki kadınlar çok müdaheleci olduğundan kendi özgüvenimi ve bireyselliğimi henüz kazanamadım. Kızlarla konuşma konusunda çekingen biriyim. Yakışıklıyım ama konuşacak konu bulmakta vs sorunlar yaşıyorum. Hedefim yok ve genel olarak boş boş reels izleyen ve spor yapan biriyim. Genel kültürüm bazı konularda zayıf özellikle kitaplar konusunda kendimi ileri atmam lazım. Yoğun şekilde okb yaşıyorum 1 yılı aşkın zamandır ve bu benim hayatımı altüst etti bakalım sürece bugün itibari ile başlıyorum.
-Tetikleyiciler ve cinsel içerikli videoları izlemeyi komple bırakıp mastürbasyonuda bırakacağım ilk hedefim bu.
-Şeker,Trans yağlar,Fast food vb. tarzı şeyleri komple bırakacağım ikinci hedefim bu.
-Kendime bir hedef belirleyip yks için çalışmalara başlayacağım üçüncü hedefim bu.
-Karakter olarak ve genel kültür olarak kendimi geliştirip bireyselleşme dönemimi bitireceğim.
-Kızlarla sohbet etme ve bu konuda tecrübe kazanma konusunda kendimi geliştireceğim.
-Obsesif Kompülsif Bozukluğumu olabildiğince aşmaya çalışacağım.

Hedeflerim bunlar bakalım günlük raporlarımı paylaşacağım esenlikler dilerim.

soprano

Yeni Üye
𝐆𝐔̈𝐍 𝟏
Dostlar beyin sisi ve tembelliğim şuan hat safhada olduğu için bugün dershaneye gitmek ve uyumak dışında bir şey yapmadım yarın sabah erkenden kalkıp çalışmaya başlayacağım.

soprano

Yeni Üye
𝐆𝐔𝐍 𝟐
Dostlar bugün toplamda 1 saat ders çalıştım. Güzel bir push day antrenmanı yaptım. Şimdi 15 sayfa kitap okuyup uyumayı planlıyorum hedef yarın 4 te uyanıp güne çok erkenden başlamak sabahtan halletmem gereken ödevlerim var hayırlısı bakalım ayrıca bugün toplam 1.5 saat telefona bakmısım gun gectıkce daha da azaltacagım umarım.

soprano

Yeni Üye
GUN 3
dostlar bugun dershane ve okul oldugu ıcın bır tık az ders calıstım. Onun dısında off day oldugu ıcın bugun spora gıtmedım yalnız tetıkleyıcılere baktım ve edgıng yaptım bu yuzden yarın tekrardan devam edıyorum. Sosyal medyayı baya azalttım 30 dk felan bakmısımdır bugun sımdı dızı ızleyıp ve kıtap okuyup uyuyacagım

soprano

Yeni Üye
GUN 4
bugun maalesef moralım cok bozuktu ıkı kez relapse oldum ama bırsey ızlemedım. Guzel bır sırt antrenmanının ardından guzel bır yuruyus yaptım. Moral bozmak bıze yakısmaz yarın tekrar baslayıp devam edıyoruz

soprano

Yeni Üye
4 gündür yoktum dostlar bu süreçte derslerimi toparladım ama relapse oldum. Tekrardan başladım bugün.

soprano

Yeni Üye
Tekrardan geri döndüm bugün 1.gün
Amaç : Fetişlerden, okbden, düzensiz hayattan, cinsel kimlik kaymasından kurtulmak.
Charles darwinin türlerin kökeni adlı kitabına başladım bugün aynı zamanda sınavlarım oldugu ıcın bırazda ders calısacagım

soprano

Yeni Üye
Bugün 3.gün anlık olarak kuyruk sokumumda iltihaplanma yüzünden evdeyim bir kaç gündür pek birşey yapamıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6