Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

En İyi Olmak İçin Hayatınızdan Vazgeçebilir Misiniz?

• Konuyu başlatan gordon
  • Başlangıç tarihi
G

gordon

Misafir

Yaptığınız işte en iyi olmak için hayatınızdan vazgeçebilir misiniz? Bu videoda Whiplash filmi detaylı inceleme olarak ele alınmış. Videoda başarmanın felsefesi ve birçok şey yer alıyor mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Hem Neverfap sürecinize hem de hayatınızın birçok alanına etki edecek bir video, iyi seyirler.

Moderatörün son düzenlenenleri:
B

Brock

Misafir
Bu filmi izlemiştim yeniden hatırladım.Video güzel kurgulanmış saltukhana tebrikler ama düşünce kısmının derinliğine seslendirme uyum sağlamamış.

Hayatımı hatırladım ilk başta beklentileri yüksek elleri kanayana kadar çalışan sonra duvara çarpıp vazgeçtiği hayatına dönmek isteyen ama bunun imkansız olduğunu anlayan ve çaresizce çabalamaya devam eden endruvda

Bebekzyzz

WE'RE ALL GONNA MAKE IT BRAH!
Aga bu nasıl film 😍
Bir solukta bitirdim, çok başarılı
Bu tarz başka filmler varsa yazın çok sarıyor

IV.Murad

Venüs Yolcusu

Yaptığınız işte en iyi olmak için hayatınızdan vazgeçebilir misiniz? Bu videoda Whiplash filmi detaylı inceleme olarak ele alınmış. Videoda başarmanın felsefesi ve birçok şey yer alıyor mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Hem Neverfap sürecinize hem de hayatınızın birçok alanına etki edecek bir video, iyi seyirler.
teşekkür ederim. fletcher bana pep guardiolayı hatırlattı:

1 ay sonra yks var 'yeterince' çalışıyorum diye düşünüyordum ama bu videodan sonra anladım ki 'yeterince' diye bir şey yok. bu video bana umut ışığı oldu gerçekten. inşallah sınavdan sonra da filmi izleyeceğim. tekrardan teşekkürler

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Sonda ki solo beni benden aldı. Gerçekten çok güzel bir filmdi teşekkürler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6