Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

En Uzun Süreç

• Konuyu başlatan Pmosavaşcisi
  • Başlangıç tarihi
P

Pmosavaşcisi

Misafir
Neverfap pmo bağımlılığına karşı koruyucu bir felsefedir.Ve bu yüzden ona uyduğunuz takdirde size sağlıklı bir beyin sunar.

Sağlıklı bir beyin ne demek midir ?

Her şey demektir.

İnsan gibi yaşayabilmek,her şeyden keyif almak,insanı insan yapan yeteneklerini kullanabilmek,sorgulayabilmek,anlayabilmek,duyguları daha derinden hissedebilmektir.Öğrenebilmektir,hatırlayabilmektir,bilmektir,sosyalliktir,soyutsal düşünebilmektir,tüm bunlardan keyif alabilmektir,düzgün bir ruh halidir,idealist insan tipidir,başarılı bir bireydir,üretkenliktir,ufkun genişliliğidir,yüksek tehayyül gücüdür,hem matematikçidir hem de bir sanatçıdır.

İşte düzgün bir beyin bunları ve daha birçok şeyi sağlar.

Kısacası her bağımlılıkla beraber bu bağımlılıklardan korunmuş bir beyin ,hem kendi için hem de toplum için faydalı olan ideal bir bireyin oluşmasını sağlar.
Tebrik ederim...

kariyerci

Yeni Fapstronot
Neverfap pmo bağımlılığına karşı koruyucu bir felsefedir.Ve bu yüzden ona uyduğunuz takdirde size sağlıklı bir beyin sunar.

Sağlıklı bir beyin ne demek midir ?

Her şey demektir.

İnsan gibi yaşayabilmek,her şeyden keyif almak,insanı insan yapan yeteneklerini kullanabilmek,sorgulayabilmek,anlayabilmek,duyguları daha derinden hissedebilmektir.Öğrenebilmektir,hatırlayabilmektir,bilmektir,sosyalliktir,soyutsal düşünebilmektir,tüm bunlardan keyif alabilmektir,düzgün bir ruh halidir,pozitif kişiliktir,idealist insan tipidir,başarılı bir bireydir,üretkenliktir,ufkun genişliliğidir,yüksek tehayyül gücüdür,hem matematikçidir hem de bir sanatçıdır.

İşte düzgün bir beyin bunları ve daha birçok şeyi sağlar.

Kısacası her bağımlılıkla beraber bu bağımlılıklardan korunmuş bir beyin ,hem kendi için hem de toplum için faydalı olan ideal bir bireyin oluşmasını sağla gün olarak 90 vede 180 gün denilmiş ben 300 gunlerdeyim her şeyin değişmeye başladı süreç kişiden kişiyemi değişkenlik göstermektedir.

kariyerci

Yeni Fapstronot
Benim 350 gün civarı falandı sanırım. Zaten o aralar dünyayı ben kurtarmışım gibi geziniyordum. Özgüven tavan, üç farklı spor dalıyla uğraşıyordum, her türlü organizasyonda (üniversite) görev almaya çalışıyordum. Hatta bir ara kampüsün en tanınır adamı olmayı falan hedeflemiştim. Güzel günlerdi.
Yaş kaç

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6