Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Endüstri Mühendisliği Mi Bilgisayar Mühendisliği Mi?

cesego

Yeni Üye
187k siralamam var ve bu iki bölümün taşra yerleri geliyor, evime yakın yerler. Hem sıralamadan hem de ekonomiden ötürü başka yerleri seçme şansım yok. Siz hangi bölümü seçersiniz? Bu bölümleri okuyan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

smt.dmr_

Ay Yolcusu
İkisi de çok iyi bölümler fakat taşra üniversitesinde okumak saçmalık. Bir sene daha hazırlanıp daha iyi bir yer kazanmayı düşündün mü?

smt.dmr_

Ay Yolcusu
Endüstri Mühendisliğinde istediğin her alana yönelebilirsin(satış, üretim, yönetim...) ama iletişim konusunda iyi olman gereken bir bölüm. Bilgisayar Mühendisliğinde ise yurt dışı imkanı, iş imkanı ve maaşlar iyi; kodlamayı ve matematiği seviyorsan tercih edebilirsin.

Ali15210028

Venüs Yolcusu
Endüstri kesinlikle. Alıcısı çoktur. Üretim ve Planlama Mühendisi olarak yazıyorum bunu

cesego

Yeni Üye
İkisi de çok iyi bölümler fakat taşra üniversitesinde okumak saçmalık. Bir sene daha hazırlanıp daha iyi bir yer kazanmayı düşündün mü?
Mezuna kalamam daha fazla. Zaten myp ile geçiş yapacağım, tekrar birinci siniftan başlayacağım. Maalesef tasrada okumam gerekiyor.

selam_lar

Ay Yolcusu
187k siralamam var ve bu iki bölümün taşra yerleri geliyor, evime yakın yerler. Hem sıralamadan hem de ekonomiden ötürü başka yerleri seçme şansım yok. Siz hangi bölümü seçersiniz? Bu bölümleri okuyan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
kardeşim hangisini okuyorsan oku fakat KESİNNNLİKLE ingilizceyi halletmeden mezun olma.Ben ingilizce bilmediğimden dolayı işsizim fabrikaya amele olarak girdim.

ziglator

Tyler
Bu soruyu cevaplamadan önce şunu düşün. Meslek seçmekteki amacın ne?
Hangi mesleği yaparken kendini mutlu hayal ediyorsun? Bilg müh motivasyonsuz çekilmez çok eğlenceli işler yapmıyoruz çoğu zaman. Matematiği vs sevmen ilgin olması lazım. İyi araştır, kendini de tanı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6