Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Enerji Merkezleri

PHONEİX

Merkür Yolcusu
Vücutta 7 adet enerji merkezi bulunur. "Çakralar" da denilir. Kaynakları mevcut, araştırıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kafalardaki stresin, düşüncelerin, üzüntünün, şikayetlerin, yakınmaların sebebi bu merkezlerin tıkanmasıdır diye düşünüyorum.

Peki Neler tıkar?
1-Televizyon çok zararlı frekans yayar
2-Popüler müzikler
3-Geçmişte yaşanan travma, korku, olay adına ne derseniz artık ve gelecek kaygısı

"Enerji merkezlerindeki tıkanıklık" giderildiği zaman ise;

-Kafalardaki düşünceler de son bulacak.

-Özgüvensizseniz özgüven kazanacaksınız.

-İnsan çekeceksiniz arkadaşlar istemeseniz bile sizinle konuşmak isteyecekler.

-Sınıftan bir kişi yurtdışına dil öğrenmeye gönderilecek ve o kişi kim olacak tahmin edin bakalım.
Evet bildiniz o siz olacaksınız.

Bunun yolu yüksek frekanslı olmaktan geçiyor.

"İlker öncel" güvendiğim bir kanaldır. Frekans artırıcı güzel müzikleri vardır. Tavsiye ederim.
432hz,528hz gibi gibi...

Spiritüel gelişim ucu bucağı olmayan bir alandır ve bunlar yapılmazsa hep bir şeyler eksik kalır... Ara ara tükenmişlik hissiyle, yaşam amacı ne gibi sorularla vurur.

Önceki yazılarımda da bahsettim amaç bu olmalı.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Kafalardaki stresin, düşüncelerin, üzüntünün, şikayetlerin, yakınmaların sebebi bu merkezlerin tıkanmasıdır diye düşünüyorum.

Tek ve net sebebi olmadığını bilmemle beraber ihtimali olabileceğine katılıyorum. Ruhsal moralimiz, enerjimiz yaşantımızda çok önemli.
Önerdiğin kanala göz atacağım, bilgiler için teşekkürler.

gozkalemi

Yeni Fapstronot
Bu dünyaya çok uzağım. Forumdayken görüyorum sürekli bu konularda paylaşımlar yapıyorsun, giriş maiyetinde önerebileceğin kaynaklar var mı ?

Lazkopat

Emektar Üye
Vücutta 7 adet enerji merkezi bulunur. "Çakralar" da denilir. Kaynakları mevcut, araştırıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Peki Neler tıkar?
1-Televizyon çok zararlı frekans yayar
2-Popüler müzikler
3-Geçmişte yaşanan travma, korku, olay adına ne derseniz artık ve gelecek kaygısı

"Enerji merkezlerindeki tıkanıklık" giderildiği zaman ise;

-Kafalardaki düşünceler de son bulacak.

-Özgüvensizseniz özgüven kazanacaksınız.

-İnsan çekeceksiniz arkadaşlar istemeseniz bile sizinle konuşmak isteyecekler.

-Sınıftan bir kişi yurtdışına dil öğrenmeye gönderilecek ve o kişi kim olacak tahmin edin bakalım.
Evet bildiniz o siz olacaksınız.

Bunun yolu yüksek frekanslı olmaktan geçiyor.

"İlker öncel" güvendiğim bir kanaldır. Frekans artırıcı güzel müzikleri vardır. Tavsiye ederim.
432hz,528hz gibi gibi...

Spiritüel gelişim ucu bucağı olmayan bir alandır ve bunlar yapılmazsa hep bir şeyler eksik kalır... Ara ara tükenmişlik hissiyle, yaşam amacı ne gibi sorularla vurur.

Önceki yazılarımda da bahsettim amaç bu olmalı.
Hocam peki ya alfa kendine güvenen kişilerin frekansı yüksektir diyebilirmiyiz? Bir de nofap etkisi olarak aura artışı oluyordu bende. Bu aura artışının frekansla bi alakası var mı? Son olarak yeryüzündeki enerji merkezleri ile ilgili ne zaman yazı gelir?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6