Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Eobard Thawne Değişim Süreci

Eobard Thawne

Yeni Üye

12.06.2023 Gün 1

Günlük çok sıkıcı gidiyor biraz bilgilendirme yapalım şuan 12.sınıf a geçicek bir kardeşiniz var pmo hayatımda disiplini elimden aldı ve ders çalışma saatlerimi mahvetti bu yüzden amaçlarım
-Tabiki de bu illeti bırakmak
-YouTube süremi en aza indirme
-Günlük kitap okuma
-Şimdi olmasa da 1 ay da olsa spor salonuna gitmek
-Çalışma süremi 10-12 saate çıkarmak
Neyse hayalim bu şuan saat 09 14 günü soğuk duş +dersle bitiricem

Eobard Thawne

Yeni Üye

13.06.2023 Gün 2

Bu gün kendi hatamdan çok zorlandım sürekli kendimi tetikleyicilere maruz bıraktım neyse dersimizi aldık. Bu forumda günlük tutmak kendimi çok iyi hissettiriyor, biliyorum kimse okumuyor ya da banene senin hayatından diyebilir ama benim için önemli. Konuya geri dönersek soğuk duşumuzu aldık günü ders çalışarak kapatıcaz. Hayatımı değiştirmeye çalışıyorum nofap buna öncü oluyor küçük adımlarla başlıyorum. Karar verdim her günlük yazdığımda değiştirmek istediğim küçük şeyleri yazıcam örnek yarın en az yarım saat bisiklet sürücem. Konuyu çok dağıttım biliyorum günü özlü sözle kapatalım.
"Dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için umut et!” Albert Einstein
Esenlikler dilerim

Eobard Thawne

Yeni Üye
Relapse oldum
Olaya bakış açımın hatalı olduğunu düşünmeye başladım yeni sürecimde yeni bir yöntem denicem şans dileyin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6