Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ereksiyon Ve Pozisyon

Demiradam

Yeni Fapstronot
Merhaba dostlarım..
yaklaşık 13-14 yıldır pmo bağımlısıyım. Haftada en az 2 gün mastürbasyon yapıyordum, dönem dönem cinsel hayatı aktif olan biriyim. Nofap’e katılma sebebim ise yaşadığım son olay oldu..

Son cinsel birleşmelerimde farkettim ki bazı pozisyonlarda penisim sönüyor. **syoner ve **ggy pozisyonlarında yüzde 70-80 şekilde erekte olurken(aslında daha fazlasını tercih ederim) kovboy pozisyonunda yani erkeğin uzanıp kadının üstüne oturduğu pozisyonda bir türlü cinsel birleşme sağlayamıyorum, penis erekteyken yumuşayıp sönüyor. Bu pozisyon biraz zordur çünkü sürekli olarak erekte kalman gerekir. Bunun sebebi mastürbasyon mu yoksa başka bir sebep mi bilmiyorum o yüzden fikirlerinizi merak ediyorum. Belki o pozisyonda penisin kırılma ihtimali de korkutuyodur ancak büyük ölçüde pmo dan kaynaklı olduğunu tahmin ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Spor yapmıyorsan gym'e yazılıp özellikle squat, deadlift gibi hareketlere önem vermeni tavsiye ederim. Bu hareketler tüm vücuda öyle bir etki sağlıyor ki kısa sürede büyük libido yükselişi gerçekleşiyor.

Zaten bunun paralelinde o dönemki partnerime karşı isteğim de insan üstü derecede yükselirdi. Halbuki aynı kişi.

Halen de libidom normalin üstünde yükselir genel olarak, bacak gününden sonra.

Libidonun çok yüksek olduğu yerde o penis te asla inmeyecektir.

Tabii mast'ı bırakmak ta önemli. Ancak tam 1 saat boyunca penisimin inmediği bir cinsel ilişkimde o hafta 3 kere mast. ta yapmıştım. O yüzden bu doğrudan mast. ile ilgili diyemiyorum. Vücudun içerisinde ne yaşanıyor bilmiyoruz. Her şey biraz artı ve eksi.

Mast., hareketsiz yaşam, sporsuzluk vb. eksi iken, spor, beslenme, uyku, hareketli yaşam vb. artı. Hangisi daha ağır basıyorsa sonuç ta eksi veya artı oluyor. İlla mast. ı sıfırlamak gerekmiyor yani. Faktörler çok fazla.

Bu arada Neverfap akabinde konuşmuyorum mast sıfırlamamak konusunda. Yoksa neverfap ışığında mast. sıfırlanmalı. Bu konu için konuştum sadece

Demiradam

Yeni Fapstronot
Teşekkür ediyorum dostum. Fitness başlamıştım bırakmadan devam edeyim o halde. Fitness yapmak ereksiyonu arttıracaksa daha iştahlı olurum spor konusunda.
Benim de çok şükür erken boşalma problemim şuanlık yok hatta 2 gün öncesinde mast yapıp ilişkiye girsem bile uzun gidebiliyor ancak dediğim gibi o pozisyonu yapamıyorum bir türlü. Tavsiyene uyucam 🙏🏻

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Teşekkür ediyorum dostum. Fitness başlamıştım bırakmadan devam edeyim o halde. Fitness yapmak ereksiyonu arttıracaksa daha iştahlı olurum spor konusunda

Split (bölgesel) antremana geçip bacak günlerinde squat, deadlift, leg press gibi hareketler girmek çok işine yarayacaktır. Ama yeni başladıysan 1 ay full body antreman yapman gerekicek çünkü vücut bölgeseli kaldıramayabilir ilk etapta önce alışmak lazım.

Sonra split antremanda iyi beslenme iyi uyku ve iyi ağırlıklarla yürüyen libido olursun..

Demiradam

Yeni Fapstronot
Ben bunun sebebi olarak hep aynı pozisyonda mast yapmaktan dolayı kaynaklandığını düşünüyordum. Aynı şekilde yapa yapa kasların zayıfladığını

Asd

Ay Yolcusu
Ayriyeten Kegel egzersizlerine de bir göz atabilirsiniz.

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Kaç yaşındasın dostum ? Nofap ve fitness yaparak bu sorunu aşabilirsin

mustafa78

Mars Yolcusu
Spor yapmıyorsan gym'e yazılıp özellikle squat, deadlift gibi hareketlere önem vermeni tavsiye ederim. Bu hareketler tüm vücuda öyle bir etki sağlıyor ki kısa sürede büyük libido yükselişi gerçekleşiyor.

Zaten bunun paralelinde o dönemki partnerime karşı isteğim de insan üstü derecede yükselirdi. Halbuki aynı kişi.

Halen de libidom normalin üstünde yükselir genel olarak, bacak gününden sonra.

Libidonun çok yüksek olduğu yerde o penis te asla inmeyecektir.

Tabii mast'ı bırakmak ta önemli. Ancak tam 1 saat boyunca penisimin inmediği bir cinsel ilişkimde o hafta 3 kere mast. ta yapmıştım. O yüzden bu doğrudan mast. ile ilgili diyemiyorum. Vücudun içerisinde ne yaşanıyor bilmiyoruz. Her şey biraz artı ve eksi.

Mast., hareketsiz yaşam, sporsuzluk vb. eksi iken, spor, beslenme, uyku, hareketli yaşam vb. artı. Hangisi daha ağır basıyorsa sonuç ta eksi veya artı oluyor. İlla mast. ı sıfırlamak gerekmiyor yani. Faktörler çok fazla.

Bu arada Neverfap akabinde konuşmuyorum mast sıfırlamamak konusunda. Yoksa neverfap ışığında mast. sıfırlanmalı. Bu konu için konuştum sadece
bisiklete binsek diyet yapsak işe yarar mı peki?

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
bisiklete binsek diyet yapsak işe yarar mı peki?

bunlar yağ yakımı kan dolaşımı gibi şeylerde sağlıklı olsa da testosteron açısından bacak antremanları kadar ağır olmayacağından etkisi olacağını sanmam libidoya vb.

Ama sağlık için tabii ki iyidirler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6