Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Erkeklerde Ejekulasyon Adedi Var Mıdır?

baron

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar merhaba bugün birşey okudum kendimi çok tuhaf hisettim bir erkek hayatı boyunca 4000 kez boşalıyormuş sonra çeşme kuruyormuş,bende hesaplama yaptım
şuan 20 yaşındayım 12 13 yaşımdan beri yapıyorum bu illeti 12 yaşdan alırsak hesabı 8 yıldır yapıyorum ve günde 2 defa 2x365 yılda 730 boşalma olur 730x8 5840 toplamda bu yani bundan sonra asla yapmam ama testeronum nasıl olur bilemiyorum tuhaf ve kötü hissediyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

Tough Climber

Emekli Moderatör
Dostum takılma onlara fazla yani her şeyin adedi var, soluk alıp vermen dahil ama zaten bu foruma girenlerden 10.000 e yakın yapan bile vardır , çok takılma devam et hedeflerine odaklan,bu konuda tam anlamı ile net bir şey yok.

N

neurosoft

Misafir
Arkadaşlar merhaba bugün birşey okudum kendimi çok tuhaf hisettim bir erkek hayatı boyunca 4000 kez boşalıyormuş sonra çeşme kuruyormuş,bende hesaplama yaptım
şuan 20 yaşındayım 12 13 yaşımdan beri yapıyorum bu illeti 12 yaşdan alırsak hesabı 8 yıldır yapıyorum ve günde 2 defa 2x365 yılda 730 boşalma olur 730x8 5840 toplamda bu yani bundan sonra asla yapmam ama testeronum nasıl olur bilemiyorum tuhaf ve kötü hissediyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
Büyük ihtimalle Kerem Önder hocadan almışsın bu bilgiyi. Ben o bilginin doğru olduğunu düşünmüyorum. Ama ciddi cinsel sağlık problemlerinin temel sebebi PMO dur. Bu da ayrı bir mesele...

Haggard

Merkür Yolcusu
Büyük ihtimalle Kerem Önder hocadan almışsın bu bilgiyi. Ben o bilginin doğru olduğunu düşünmüyorum. Ama ciddi cinsel sağlık problemlerinin temel sebebi PMO dur. Bu da ayrı bir mesele...
Hayır yalan zaten bir ara bende öyle birşey gördüm ürolog dan daha iyi bileceğini hiç zannetmiyorum

Çoğu kanalda böyle içerikler var size önerim herkese inanmayın bu konuda bilgili insanlara güvenin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6