Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Erken Boşalma Sorunu Yaşar Mıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Westunion

Yeni Üye
Arkadaşlar uzun süredir bi kız arkadaşım vardı ve bu cinsel ilişki olayını benden kaynaklı baya bi erteliyorduk fap yapmanın zararına inanıyorum ve sürecim devam ediyor yaklaşık 1 ay oldu tarih tutmuyorum şu kadar süredir yapmadım düşüncesine girmemek adına tarih tutmuyorum ama sürecim hemen hemen 1 aya yakın oldu ciddi etkilerini gördüm bundan gayet memnunum gelelim kız arkadaşı konusuna bu hafta x bir gün buluşacağız gün tam net değil yiyişme vs oluyordu ilerisine gitmeyi tercih etmiyordum bunu yoğun fap yapmama bağlıyorum ilişkiye girmek isteğim var şu an ama fapdeki sorunları yaşarım diye korkuyorum ve uzun süredir fap yapmadığımdan kaynaklı kızın dokunmasıyla boşalabileceğimden korkuyorum durduk yere rezil olmak istemiyorum fap dönemimdeki erteleme nedenimde erken boşalma sorunundan kaynaklı kafam çok karışık fap etkileri tekrar baş gösterir mi ve erken boşalma sorunu yaşar mıyım ilginiz için şimdiden teşekkürler

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
Aynı korku bendede var hocam yalnız değilsin ama verebileceğim bir tavsiye yok

Muhammed bulur

Mars Yolcusu
Çevirmen Üye
nofap'ın faydasıda bunu çözmesi zaten, çünkü bir kaç ay sonra p*niste bir düzelme oluyor ve bu düzelme erken boşalmayı çözüyor, eğer ilk cinsel ilişkine nofabtan sonra girersen baya zaman geçtiği için ilk başta erken boşalma olur sonra tamamen düzelir.

Eff

Yoda
Belli bir süredir boşalmıyorsun. İlk boşalman normale göre daha erken olacaktır. Erken boşalma uzun dönemde tanısı koyulan bir şeydir.
Sorunun cevabı evet ama bunun farkında olup ona göre ilişkiye girersen, 2 veya 3 kez boşalabilirsin.

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Benimde bu konuda endişelerim var evlendiğim zaman erken boşalma sorunu yaşarmıyım, sertleşme sorunu yaşarmıyım diye düşünmekten alamıyorum kendimi.

Muhammed bulur

Mars Yolcusu
Çevirmen Üye
Benimde bu konuda endişelerim var evlendiğim zaman erken boşalma sorunu yaşarmıyım, sertleşme sorunu yaşarmıyım diye düşünmekten alamıyorum kendimi.
Hayır başta bir seferlik erken boşalma oluyor lakin daha olmuyor, sertleşme sorunu tamamen geçiyor, penisiniz yumuşamaya başlıyor zaten no fab sürecinde tamamen düzeliyor beden.

Westunion

Yeni Üye
nofap'ın faydasıda bunu çözmesi zaten, çünkü bir kaç ay sonra p*niste bir düzelme oluyor ve bu düzelme erken boşalmayı çözüyor, eğer ilk cinsel ilişkine nofabtan sonra girersen baya zaman geçtiği için ilk başta erken boşalma olur sonra tamamen düzelir.
Yani en doğru karar 90 gün 0 fap 0 cinsel ilişki sonrasında partner bulup durumu izah edip yapmak

Priv@te_reflection

Venüs Yolcusu
Masturbasyon erken boşalma yapar sakına! Normal cinsel ilişki mastürbasyon'dan daha etkili ve daha iyidir. Elinle kendini yanlış şekilde rahatlattığında erken boşalma sorunu yaşarsın, Sertleşme olur.
Şimdi ben arada bir de yapsam sorun yaşanır ki?erken boşalmanın cinsellik açısından ne gibi bir olumsuz etkisi olabilir

augustus_rev

Ay Yolcusu
Arkadaşlar uzun süredir bi kız arkadaşım vardı ve bu cinsel ilişki olayını benden kaynaklı baya bi erteliyorduk fap yapmanın zararına inanıyorum ve sürecim devam ediyor yaklaşık 1 ay oldu tarih tutmuyorum şu kadar süredir yapmadım düşüncesine girmemek adına tarih tutmuyorum ama sürecim hemen hemen 1 aya yakın oldu ciddi etkilerini gördüm bundan gayet memnunum gelelim kız arkadaşı konusuna bu hafta x bir gün buluşacağız gün tam net değil yiyişme vs oluyordu ilerisine gitmeyi tercih etmiyordum bunu yoğun fap yapmama bağlıyorum ilişkiye girmek isteğim var şu an ama fapdeki sorunları yaşarım diye korkuyorum ve uzun süredir fap yapmadığımdan kaynaklı kızın dokunmasıyla boşalabileceğimden korkuyorum durduk yere rezil olmak istemiyorum fap dönemimdeki erteleme nedenimde erken boşalma sorunundan kaynaklı kafam çok karışık fap etkileri tekrar baş gösterir mi ve erken boşalma sorunu yaşar mıyım ilginiz için şimdiden teşekkürler
eğer ki 2-3 yıldır mastürbasyon yapıyorsan ve ilk cinsel ilişkin olacaksa yüksek ihtimalle beklentilerinle uyuşmayacağı için düşündüğünden daha geç boşalırsın

benzer durumu kendimde deneyimlemistim

Muhammed bulur

Mars Yolcusu
Çevirmen Üye
Şimdi ben arada bir de yapsam sorun yaşanır ki?erken boşalmanın cinsellik açısından ne gibi bir olumsuz etkisi olabilir
Öncelikle haz eşiniz almaz, sizde almazsınız. Sağlıklı Masturbasyon yapmayı bilmiyorsanız sertleşme sorunları yaşarsınız. Keyif alamadığınız için eşiniz memnun olmaz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6