Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Eski Site

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Sayın yetkili arkadaşlar merhaba çoğu arkadaşımız eski forumdan buraya geldi benim Bir fikrim var inşallah olur fikrim şu ben nofapa başladığım zamanki güne dönmek istiyorum foruma ilk üye olduğum zaman gibi yeni arkadaşlar için de yenilik olur ben şahsen bu forumu çok beğenmedim biliyorum ücret ödendi eski foruma geçmenizi bir yolu yok mu veya forumu iki gösterim olarak ayarlasak ne kadar iyi olur eski turuncu doğal forumu özledim

Hades

Satürn Yolcusu
Hayatımızda da birçok değişiklik oluyor ve alışıyorsun sitenin arayüzünde değişiklik yapılmasına da alışırsın başta bana da garip geldi ama eskiye göre iyi iyi olduğunu düşünüyorum ki adamlar buraya gelen insanlar aradıklarını kolay bulsun karışıklık olmasın diye bu siteyi kurdular ve deneme aşamasında olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir gelişeceğine eminim

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Hayatımızda da birçok değişiklik oluyor ve alışıyorsun sitenin arayüzünde değişiklik yapılmasına da alışırsın başta bana da garip geldi ama eskiye göre iyi iyi olduğunu düşünüyorum ki adamlar buraya gelen insanlar aradıklarını kolay bulsun karışıklık olmasın diye bu siteyi kurdular ve deneme aşamasında olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir gelişeceğine eminim
Denemede olduğunu bilmiyordum :)

Michael Scott

Emekli Moderatör
Yeni Forumun Getirileri:
-Yönetim Ekibi her gün onlarca botla uğraşmaktan kurtuldu.
-Teknik anlamda eklenti eklemek/tema değiştirmek vs. aşırı kolaylaştı.
-Onaylı konu sistemi ve raconlar ile birlikte sürdürebilir ve düzenli bir forum oluyor.
-Eski forum çok hantaldı dostlar.Nostaji olarak bende zaman zaman özlüyorum fakat gerçekten çok eskiydi.Bu altyapıyı bir çok büyük forum kullanıyor.
-Sayaç vb. şeyleri eklemeye çalışıyoruz.
Forum daha tam olarak açılmadı.Teknik yönden yapmak istediğimiz şeyler var.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Yeni Forumun Getirileri:
-Yönetim Ekibi her gün onlarca botla uğraşmaktan kurtuldu.
-Teknik anlamda eklenti eklemek/tema değiştirmek vs. aşırı kolaylaştı.
-Onaylı konu sistemi ve raconlar ile birlikte sürdürebilir ve düzenli bir forum oluyor.
-Eski forum çok hantaldı dostlar.Nostaji olarak bende zaman zaman özlüyorum fakat gerçekten çok eskiydi.Bu altyapıyı bir çok büyük forum kullanıyor.
-Sayaç vb. şeyleri eklemeye çalışıyoruz.
Forum daha tam olarak açılmadı.Teknik yönden yapmak istediğimiz şeyler var.
+ Olarak eski forumda 1 yıl boyunca sadece ben ve Michael Scott saatlerce çalışıyorduk. Hiçbir karşılık almadan. Yine almıyoruz fakat daha rahatız :)

western53

Merkür Yolcusu
Valla ne eski siteymiş ha keşke görseymişim.? Elinde resim olan var mı, merak ettim valla?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6