Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Eski sitedeki konularımıza ne oldu?

Kilit Nokta

Yeni Fapstronot
Eski sitede uzun uzun yazdığım ve benim için çok değerli olan birkaç konum vardı onlara ne oldu şimdi? geri alıp bu siteye taşıma imkanım varmı?

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Biraz zaman sonra evet bu mümkün. Şimdilik kullanıcıları buraya aktarmak için böyle bir şey yapıyoruz.

Michael Scott

Emekli Moderatör
Dostum biz bazılarını geçirdik.Sende değerli gördüğün yazıları uygun konu başlığı altına yazabilirsin.Yetkili arkadaşlar konuyu uygun görürlerse onaylarlar

Kilit Nokta

Yeni Fapstronot
Bu arada açtığım konulara cevap gelince bildirim almıyorum
bu sorun eski forumdada vardı, düzeltebilirmisiniz

beyazgelecek

Yeni Üye
Dostum biz bazılarını geçirdik.Sende değerli gördüğün yazıları uygun konu başlığı altına yazabilirsin.Yetkili arkadaşlar konuyu uygun görürlerse onaylarlar
Eski forum'un dataları buraya taşınarak devam edilseydi keşke. Yüzlerce insanın açmış olduğu başlıklar, yazdıkları mesajlar ve iletilerini kaybetmek kötü olmuş.
"Değerli görünen yazı" diye bir ayrım da olmasaydı. Eski forumda takip edilen bir çok süreç ve tartışmalar var, farklı konular üzerinden yazılan birçok akış vardı ve tüm bu iletiler bir bütünü oluşturuyordu. Umarım eksiksiz bir şekilde eski forumdaki bütün veriler buraya taşınır. (Forum kullanıcı hesapları ile birlikte)
Ayrıca her bir üye için foruma girilen ileti veya içerik kendince değerlidir.
Not: Yaklaşık 4 yıldır sitenin varlığından (nf-tr) haberdar ve belli zamanlarda baya aktif bir kullanıcısıydım.

mecnunben

Yeni Üye
Eski forum'un dataları buraya taşınarak devam edilseydi keşke. Yüzlerce insanın açmış olduğu başlıklar, yazdıkları mesajlar ve iletilerini kaybetmek kötü olmuş.
"Değerli görünen yazı" diye bir ayrım da olmasaydı. Eski forumda takip edilen bir çok süreç ve tartışmalar var, farklı konular üzerinden yazılan birçok akış vardı ve tüm bu iletiler bir bütünü oluşturuyordu. Umarım eksiksiz bir şekilde eski forumdaki bütün veriler buraya taşınır. (Forum kullanıcı hesapları ile birlikte)
Ayrıca her bir üye için foruma girilen ileti veya içerik kendince değerlidir.
Not: Yaklaşık 4 yıldır sitenin varlığından (nf-tr) haberdar ve belli zamanlarda baya aktif bir kullanıcısıydım.
Ben de ya aynı kullanıcı ismiyle buraya kaydoldum kötü olmuş yani teknoloji iyi de verilerin taşınmaması kötü

beyazgelecek

Yeni Üye
Binlerce çöp konu vardı.
Tüm konuları geçirseydik yeni forumun bir anlamı kalmazdı.
"Yeni forum" ihtiyacının çöp konulardan dolayı oluştuğunu belirtip, nasıl bir strateji izleneceği konusunda tartışmaya açabilirdiniz. Kaldı ki hangi platform çöp konulardan dolayı kapatılıp tekrar aynı format (forum) ile sıfırdan başlamış? çöp konu/spam/tekrar gibi içerikler her zaman oluşacak. (bkz. dh, r10, eksisozluk)
Önemli olan değerli içeriği nasıl ön plana çıkarabilirim fikri.
Yazık, o kadar büyüyüp (üye sayısı ve konu başlığı) bir yere gelen oluşumu maalesef sıfırlamışsınız. Sitenin katkı sağlama oranı da büyük miktarda azalmış.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
"Yeni forum" ihtiyacının çöp konulardan dolayı oluştuğunu belirtip, nasıl bir strateji izleneceği konusunda tartışmaya açabilirdiniz. Kaldı ki hangi platform çöp konulardan dolayı kapatılıp tekrar aynı format (forum) ile sıfırdan başlamış? çöp konu/spam/tekrar gibi içerikler her zaman oluşacak. (bkz. dh, r10, eksisozluk)
Önemli olan değerli içeriği nasıl ön plana çıkarabilirim fikri.
Yazık, o kadar büyüyüp (üye sayısı ve konu başlığı) bir yere gelen oluşumu maalesef sıfırlamışsınız. Sitenin katkı sağlama oranı da büyük miktarda azalmış.
Biz o eski sitenin ne zaman kapanıp kapanmayacağını bilmiyorduk. Site saldırı altındaydı her gün bot banlamak için giriyordum sadece. Bir sürü konuyu alacağız zaten. Burada konular onayla açılıyor. Çöp bilgiler veya kavgalar olmuyor. Forum daha dinamik ve yeni. Beta sürümündeyiz. Sayaç uygulamasını geliştiriyoruz. Tema yükleyeceğiz. Eski konuların ''iyi olanların'' çoğunu getireceğiz. Yeni forum ihtiyacı saldırılar,eski sistem, forumun kapanıp kapanmayacağını bilmememiz,eski moderasyon sistemi,eski sayaç,eski chat yerine daha güzel şeyler getirdik. Sorunlar var evet ama çözülecek sizlerin yardımıyla.

beyazgelecek

Yeni Üye
Emeğiniz için teşekkürler. Umarım geliştirmeler en kısa zamanda tamamlanır ve insanlar bir an önce buradan faydalanmaya başlayıp kendi sorunlarını çözerler.

İlave olarak öncelikli konulardan birisi de eski kayıtlı kullanıcıların aynı kullanıcı ismi / şifre ile buradan devam etmelerini sağlamak olacaktır. Bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum ve ayrıca buradaki çalışmalarınızı/yenilikleri ara ara sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanızı tavsiye ediyorum. Böylelikle eski forum ile yeni forum arasındaki bağlantıyı kurarak hem eski kullanıcıları hem de yeni kullanıcıları çekmeyi sağlayacaktır.
Tekrardan teşekkürler, iyi çalışmalar.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Emeğiniz için teşekkürler. Umarım geliştirmeler en kısa zamanda tamamlanır ve insanlar bir an önce buradan faydalanmaya başlayıp kendi sorunlarını çözerler.

İlave olarak öncelikli konulardan birisi de eski kayıtlı kullanıcıların aynı kullanıcı ismi / şifre ile buradan devam etmelerini sağlamak olacaktır. Bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum ve ayrıca buradaki çalışmalarınızı/yenilikleri ara ara sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanızı tavsiye ediyorum. Böylelikle eski forum ile yeni forum arasındaki bağlantıyı kurarak hem eski kullanıcıları hem de yeni kullanıcıları çekmeyi sağlayacaktır.
Tekrardan teşekkürler, iyi çalışmalar.
Yeni site tamamen açıldığında YouTube Neverfap Akademi bizi paylaşacak. Aynı kullanıcıları aktaramayız maalesef. 15 bin kullanıcının 2-4 bini bot. Ödül sistemi burada daha iyi. Aldığın beğeniler ve diğer bildirimler var. Yeni site ,yeni profiller, yeni bir başlangıç. Teşekkür ederiz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6