Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Estetik Yüzün Gelişmiş Bir Beyinden Fazla Değer Gördüğü Yeni Dünya

EVLAD-I FATİHAN

Yeni Fapstronot
Katılım
22 May 2021
Mesajlar
17
Tepki puanı
37
Puanları
16
Yaş
22
Artık herkes hunharca erkekli kadınlı estetik yaptırıyorlar 15 yaşındaki kız burnum çok büyük diye depresyona giriyor kimi boyu kısa diye intihar ediyor çok garip bir dünyaya evriliyoruz içinde ne anlam barındırdığının önemi olmayan doldurulmuş suni yüzleri kapitalizm bize satmayı çok seviyor bak sen ondan değilsin dolayısıyla sen eksiksin sen asla o olamayacaksın ama en azından o gibi olmaya çabala da benim çarkım dönsün mantığı. Bu çağ bol soslu görsel efektlerin arkasında hiçbir mananın olmadığı tektipleştirme projesinden ibaret ve maalesef ki bu çağda sizin seçemediğiniz genetik özellikler haddinden fazla ön planda sokaktaki insanların burunları bile tektipleşmeye başladı...
 
N

neurosoft

Misafir
Evet... Zaten forumda en çok cevap alan konulardan birisi de bununla alakalıydı. Mesela Tercih edilmeyen erkek bireyler - Nofap hakkında forumdaki bu postta Bakenga hocam durumu çok iyi özetlemiş. Postu aynen buraya geçiriyorum:

"İki tane arkadaşım var. Biri yaşından çok küçük gösteriyor(bu yüzden pek ciddiye alınmıyor hiçbir ortamda), zayıf, gözlüklü, içine kapanık/içe dönük, genetik bir rahatsızlığı var, dişleri, burnu, gözü görüntü olarak kötü duruyor. Diğeri uzun, kalıplı(hatta biraz göbekli), sarışın ve kumral arası, yakışıklı(çok da değil), dışa dönük-sosyal birisi.
Birinci hayatında bir defa, bir kıza arkadaş aracılığıyla teklif etti, kız "ne işim var benim onunla ya, sakın numaramı falan vermeyin" demiş. Diğeri İnstagram'da hiçbir şey yapmasa bile kızlar ona yazıyor, sohbet etmeye çalışıyor hatta teklif ediyor.
Birinci arkadaşım bazen erkek olarak algılanmayı geçtim, insan olarak bile algılanmıyor(çok da iyi birisi olmasına rağmen). Diğer arkadaşım bir ortama girse hemen merkeze konumlanabiliyor. Çok konuşkan veya esprili olduğu için değil yanlış anlaşılmasın.
Birinci arkadaşım özgüven kazanmak için çok çabaladı hala da çabalıyor. Çalışıyor, para kazanıyor ama hayatında o kadar çok alaya alınmış ki, kendinden küçükler, yaşıtları, büyükleri tarafından, herkesin önünde, okulda, dışarıda... Sadece dış görünüşünden dolayı. Üçümüz bir yere gitsek garsonlar onunla göz teması kurmuyorlar, çok kez şahit oldum. Aynı şekilde dışarıdan herhangi bir insan, kadınlar, yaşlılar göz temasından kaçınıyorlar. O bir şey söylediğinde reaksiyon alamıyor, alsa bile bana veya diğer arkadaşa verilen reaksiyon ona verilmiyor.
Bana hiçbir zaman evlenemeyeceğini açık açık söyledi(genetik rahatsızlığı, dış görünüşü ve yaşından çok küçük göstermesi yüzünden). Verecek bir cevap bulamadım. Motive edecek hiçbir şey yoktu. Sizin her konunun altına yazdığınız gibi :) "spor yap" diyemedim, biliyorum ki genetik rahatsızlığı buna engel. Adam "beta" dediğiniz türden bile değil, alfanın artığıyla bile evlenemez. Diğer arkadaşımın yattığı yerden elde ettiği şeyleri, bu adam hayatında göremeyecek.

Soruna (neden nofap yapsın?) açıkçası, seküler bir cevap veremiyorum. "Dünya,kötülük, pornografi 2" yazımda dediğim gibi bu adamın PMO yapmasına engel olabilecek tek şey, Tanrı'nın kendisini yargılayıp ödül-ceza vereceğine olan inanç olabilir."


Şimdi burada anlattığı insan fiziksel özellikleri yüzünden neden eleniyor. Bu çok büyük bir adaletsizlik ve saçmalık bence...
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Kemal K.

Mars Yolcusu
Katılım
26 Nis 2021
Mesajlar
191
Tepki puanı
156
Puanları
65
burnum kemerli ama hiç takmıyorum beni ben yapan şey bu olduğu için. ha dış görünüşe önem veririm ama dış görünüşe zekaya baktığım kadar bakmam. ilk kriter zeka olmalı bence
 
N

neurosoft

Misafir
Burun demişsinde burnu büyük diye depresyona giren gerçekten var mı? Hahahaha. Yav arkadaş bazen arada ben bile burnumla dalga geçiyorum büyük ve düştüğüm için yamuk diye. Ergenlikte aşılacak bir dalga konusu burunsa ben aştım bile :) Dediğim gibi ben bile dalga geçiyorum burnumla :) Hatta maske taktığımda çizgi burnumdan dolayı dümüdüz değil bunu arkadaşlarıma ben söyledim gülelim diye :)
Burnuyla eğlenilecek birisi varsa o da khontkardır zaten hocam. Başkası değil. Dediklerin doğru...
 

cgang

Neptün Yolcusu
Katılım
12 May 2021
Mesajlar
206
Tepki puanı
489
Puanları
111
Buna Tavus Kuşu teorisi denir
Kendi Tarzını oluştur
Yüz şekline göre saç stili yap
Spor yap
(Bunlar yüzeysel şeyler için),
Hop ortalama üstü bir erkek sin
 

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
114
Tepki puanı
265
Puanları
84
Bu tür vesveseler size baştan kaybettirir. Erkeğin tipi önemli değil , karakteri ve özgüveni/gücü önemlidir. Tiple burunla kafa yoracağınıza nasıl daha iyi para kazanırım , nasıl daha hızlı okurum gibi şeylere kafa yorun. Ciddiyim tip kimsenin umrunda değil ve sanıdğınız kadar çirkin değilsiniz. Tipinizi mükemmel olmasını istediğiniz için sürekli kusurlu görünüyor size ama gayet normaliz çoğumuz. Ki tipsiz bile olsak bu sorun değil , nice tipsiz adam tvlerde oyunculuk yapıp milyonlarca insan önünde filmde oynuyor. Sanki tüm oyuncular kıvanç Tatlıtuğ mu? :D


Ama tabi elimizden geldiğince kendi yüz hattımızda en iyi hale gelmek gerek. Estetik falan demiyorum , iyi bir saç ve sakal modeli + temiz ve iyi bir giyim + saat vs. Ve fit vücut sizi şu anki halde en iyi noktaya getirir.

Bu tür postları yararlı bulmuyorum , bazı kişiler alınıp kendini kötü hissedebilir. Güzellik meselesini bırakın kızlar düşünsün , tip falan onlar için önemli.
 

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
114
Tepki puanı
265
Puanları
84
Mewing yapın diyor yani.
Aynen knk , mewing de olabilir , kilolu isenix kilo verip yüzdeki yağı da azaltabilirsiniz , sakalı da güzel model yapabilirsiniz , sivilce vs. İçin Bilindik doğal yağlar vs. Sürebilirsiniz veya garnier gibi marketlerde satılan kremler ile yüz yıkayabilirsiniz. Bakışlarınız daha canlı olabilir , sabah herkes uykulu uykulu gezerken daha canlı olmak bile sizi daha iyi gösterir. Ama en başta yakışıklı olmaya muhtaç değilsiniz bunu anlayın. Tipsizsiniz diye soyunuz tükenmez veya işsiz kalmazsınız. Biz gençlerin ortak problemi , tembellik ve sanal alemin zararları.
 

Behzat Ç

Yeni Fapstronot
Katılım
20 May 2021
Mesajlar
23
Tepki puanı
18
Puanları
4
Yaş
21
Kısa boy erkeklerde maalesef büyük bir sorun kendimden biliyorum boyumu kafaya takmıcam diyorum ama her seferinde yine kafaya takıyorum
 
N

neurosoft

Misafir
dersleri boşlayıp never-fap'e odaklansam dersler boşta kalıyor. derslere odaklansam her gün çekiyorum. paradoksa girdim
Ben nofap davasını pek sallamadığım ama pmo da yapmayarak geçirdiğim ilk günlerde gayet başarılıydım. Belki denemek isteyebilirsin. Biraz iradeni kullanarak pmo dan uzaklaşmaya ama aynı zamanda nofap meselesini de aklından çıkarmaya ihtiyacın olacak. Foruma bile girmene gerek yok. Hatta bu neverfapi falan fazla kafaya takarsan relapse sonrasında vicdan azabından sağlıklı bir hayat yaşamak zor olacaktır. Kendimden biliyorum...
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst