Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Etkilenmemeyi başarmak.

mirror16

Venüs Yolcusu
Sosyal medyalar,internet aleminde bazı haber yapan yerler de bulunan tetikleyicilerden artık etkilenmemeyi başardım diyebilirim. Youtube de olsun, twitch de olsun kendimi denemek için baktım libidom yükselse de mast yapacak kadar çıldırmadım. Kafada bitirmenin yolunun zamana bırakmak olduğunu düşünüyorum. Birde süreç ilerleyince bozarım düşüncesinden kurtulmalısınız. 65 günlük sürecimi yazın bozarım gibisinden yanılgıya düşüp bozdum. Şu an 13 günlük süreçde etkilenmemeyi başardığımı düşünüyorum. 2 Aydır adam akıllı başlayamamıştım süreci bozduktan sonra chaser effect den dolayı. Şimdi ise Ramazan ile birlikte nefsime daha da hakim olmayı öğrettim. :D Bunu paylaşmak istedim. (Çabucak etkilenebilirsiniz lütfen siz denemeyin.)

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Sosyal medyalar,internet aleminde bazı haber yapan yerler de bulunan tetikleyicilerden artık etkilenmemeyi başardım diyebilirim. Youtube de olsun, twitch de olsun kendimi denemek için baktım libidom yükselse de mast yapacak kadar çıldırmadım. Kafada bitirmenin yolunun zamana bırakmak olduğunu düşünüyorum. Birde süreç ilerleyince bozarım düşüncesinden kurtulmalısınız. 65 günlük sürecimi yazın bozarım gibisinden yanılgıya düşüp bozdum. Şu an 13 günlük süreçde etkilenmemeyi başardığımı düşünüyorum. 2 Aydır adam akıllı başlayamamıştım süreci bozduktan sonra chaser effect den dolayı. Şimdi ise Ramazan ile birlikte nefsime daha da hakim olmayı öğrettim. :D Bunu paylaşmak istedim. (Çabucak etkilenebilirsiniz lütfen siz denemeyin.)
Sen yine de dikkat et kardeşim etkilenmek ya da etkilenmemek olayı kalıcı olmayacak. A ben artık etkilemiyorum hadi şuna hadi buna bakıyım olayına girme. Ani bir kriz gelirse hafızanda kalan görüntüler seni relapse a sürükler

whatWasfap

Uranüs Yolcusu
Bu süreçten çokça geçtim. Ve sana söyleyebilirim ki etkilenmediğini sansan bile etkileniyorsun. Bu cinsel stres birikiyor ve bir şekilde patlıyor. Tek diyeceğim tetikleyicilerden elinden geldiği kadar uzak dur. Etkilenmiyorum diyerek sınırlarını zorlama. Basit veya hafife alınacak, dalga geçilecek bir süreç değil bu.

Walter Bishop

Jüpiter Yolcusu
Ben de sizin gibi çok az etkilenmeye başladım, çünkü sosyal medyada karşımıza çıkan güzel fizikli ve güzel yüzlü kadınların %80 i estetik, makyaj, photoshop çılgını. Zaten PMO denilen şey tamamen bir kendini kandırmacayken, birde bunun üstüne tamamen yalan güzelliğe sahip kadınlardan neden etkilenelim ki ?

Tabi ki bu dediklerim erkeklerden için de geçerli.

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Ben de son 4-5 aydır bu şekildeyim. Ancak etkilenip pmo yapmasak dahi eminim ki zararını veriyor. Hiç izlememek lazım aga , pmo yapmasak da vücut çıplaklık görmeye alışmamalı. Eskiden bir kadını bu şekilde görmek için ya cinsel ilişki yaşaman lazım , ya da hırsız gibi milletin evini izlemen lazımdı. İkisi de zor şeyler. Şimdi ise telefonda tek tıkla bunu görüyoruz. Elimizle mast yapmasak dahi bedelini ödemediğmiz bir zevk almış oluyoruz , dolayısıyla dopamin sistemi zarar görüyor. Tabiki pmo yapmış kadar olmasa da kendimizi kandırmayalım. İnan bana eğer zararı olmasaydı şu an bambaşka biri olmuştum çünkü uzun süredir açıp pmo yapmadım. Sadece bir defa o niyetle malum sitelere girdim ama o gün dahi tam anlamıyla bozmadım. Zararı olmasaydı bu günlerde bu kadar sıkılmış , bıkmış hale olmazdım. Gerçeği bildiğim için son 4-5 keredir pmo yapmadan sayacı sıfırladım çünkü kendimi kandırıyordum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6