Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Evet 18 kasım itibariyle başlıyorum

redteg81

Ay Yolcusu
öncelikle merhaba.
daha önce yani eski sitede sayacımda 89 gördüm ve 89. günde tesitislerimde ağrı nedeniyle sağlık sorunu olacak diye bozdum.
ve günümüze gelecek olursak askerden geldim ve 6 aydır evde boş boş takılıyorum ve can sıkıntısında mastürbasyon ama hergün 2 veya 3 kez yapıyorum . ve buna artık dur demek istiyorum ve tekrar bırakmaya çalışacağım çok zor olacak ama en zor şeylerin sonunda güzel şeyler olacağını ümit ediyorum . gelişmeleri bunun altına yazmaya devam edeceğim . bu yolda herkese sabır ve azim diliyorum ...

root

Jüpiter Yolcusu
Vaziyet alıyorum günlüğün için beklemedeyiz

Domestic Fox

Yeni Üye
Ben de artık dur demek istiyorum özellikle bu karantina döneminde öncelerde de kendimi çok tutabilen bir insan değildim ama daha düzenli yapıyordum. 1 yıl falan önce ince işler kanalında umut buralın videosunu izlemiştim. Bugün kendime dur demek için aynı videoyu açıp izledim ve siteye kaydolayım dedim. Bugün bende başlıyorum ikimize de kolay gelsin :d

redteg81

Ay Yolcusu
benim kadar aşırı bağımlı kişi yoktur heralde şu illete . 1. günüm olmasına rağmen yapmamak için kendimi zor tutuyorum . kafamı dağıtmaya çalışıyorum . süreç benim için çok sancılı geçicek .

redteg81

Ay Yolcusu
evet bu gün 3. günüm ve şuan herşey güzel gidiyor askerden önce spor yapıyordum ama pandemi dolayısıyla iyice salmıştım . bu süreçte evde ağırlık çalışmayada başladım. tarla,bağ bahçe gibi işlerle uğraşırken aklıma bile gelmiyor . inşallah böyle devam edicem. tüm arkadaşlara sürecinde başarılar

redteg81

Ay Yolcusu
bu gün 5. günüm ve mastürbasyona çok meyilliyim onun kadar zevk verecek başka birşey yok mu . kafamı dağıtmaya çalışıyorum . inşallah aklımdan çıkar.

redteg81

Ay Yolcusu
bu gün 14. gündeyim emin adımlarla devam ediyorum . krizler gelsede üstesinden geldim şimdiye kadar . birde evde spor yapmaya başladım vücudumuda yoruyorum her gün.

redteg81

Ay Yolcusu
az önce direkten döndük . testislerim ve kasıklarımdaki dayanılmaz ağrı yüzünden gittim tam yapıyordum. vazgeçtim . şuan hala ağrıda geçmiş değil :(

redteg81

Ay Yolcusu
üzgünüm . relapse oldum :( 14 günlük süreç çöpe gitti . bunda etkili olan filmlerde hep açık saçık yerler olması . bu dönemde insanın karşı cinse 5 saniyeden fazla bakmaması lazım . YENİDEN DAHA GÜÇLÜ ŞEKİLDE sürece tekrar başlıyorum .

Domestic Fox

Yeni Üye
Hatırlıyorum tam seninle aynı gün başlamıştık :( ağrı benim ilk günlerimde olmuştu ilk gün dayanmıştım yavaş yavaş da geçmişti. En azından bir sürece başladın ve 14 gün pmo yapmadan geçirdin ve azalttın. Az da olsa arındın gün sayılarına çok takılma yani bu da bir başarıdır ve bu sınırın olsun bence. Kolay gelsin

redteg81

Ay Yolcusu
bu sefer bir dağılma yaşamayacağım bütün içerikleri sildim . yaptığım hatalardan ders çıkarıp daha sağlam ilerliyeceğim .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6