Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Evliyim, Süreç Için Yardım Bekliyorum

nfpnfp1234

Yeni Üye
Denemeler derken eşinizle ilişkiye girmekten mi bahsediyorsunuz? Genelde bunu için 30 gün beklemeyi öneriyorlar, bence 3 hafta yeterli bir süre.

Yeteri kadar cinsel ilişkiye girerseniz, mastürbasyon yapmaya ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum.

Yazmışsınız. Sebebini bilmiyorum ama belki bu video işinize yarayabilir.

Sporu şiddetle öneriyorum. Çok ağır bir krizin içerisindeydim. Dışarı çıkıp 10 setten 50 tekrar ip atladım geldim. Rahatladım, fazla enerjim gitti.
Evet, eşim tarafında bir isteksizlik yok, benden kaynaklıydı, zaten sürece başlama sebebim de o, şuan 3. Haftadayım, eşimle ilişkiye girmek için bekliyorum, süreç etki edip isteğimi geri kazandırıp normal bir ilişkiye girebilmek için

nfpnfp1234

Yeni Üye
Yarın 3. Hafta bitiyor, 4. Haftanın sonuna doğru cinsel ilişki denemesi yapmayı düşünüyorum, deneme için doğru zaman gibi geliyor ama bir yandan da deneyip ereksiyon sorunu devam ederse nofap için motivasyon düşer mi diye düşünüyorum, diğer yandan denemeden nasıl bazı şeylerin değiştiğini bileceğim diye düşünüyorum, ikilemde kaldım

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Yarın 3. Hafta bitiyor, 4. Haftanın sonuna doğru cinsel ilişki denemesi yapmayı düşünüyorum, deneme için doğru zaman gibi geliyor ama bir yandan da deneyip ereksiyon sorunu devam ederse nofap için motivasyon düşer mi diye düşünüyorum, diğer yandan denemeden nasıl bazı şeylerin değiştiğini bileceğim diye düşünüyorum, ikilemde kaldım
Denemeden bilemezsin dediğin gibi. 1 ay genel olarak yeterli bir süre olarak görülebilir bu yüzden eğer hala ereksiyon sorunların devam ederse arınma süresini arttırabilir ( öncelikle bunu yap ) veya bir üroloğa danışabilirsin ( eğer hala devam ederse ).

nfpnfp1234

Yeni Üye
Denemeden bilemezsin dediğin gibi. 1 ay genel olarak yeterli bir süre olarak görülebilir bu yüzden eğer hala ereksiyon sorunların devam ederse arınma süresini arttırabilir ( öncelikle bunu yap ) veya bir üroloğa danışabilirsin ( eğer hala devam ederse ).
Fiziksel bir sorunum olduğunu hissetmiyorum çünkü istekli ve sabah ereksiyonlarını yoğun yaşayan biriyim, cinsel ilişki esnasındaki sorunlar tamamen psikolojik gibi düşünüyorum, eskiden yoğun ve uzun bir bağımlılık döneminin etkisi bu, 3 haftalık süreçte iyileşmeler hissediyorum ama ne kadar yeterli denemeden bilemeyiz, hala olumsuz bir durum olursa sürece devam edeceğim tabii

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Dostum evliyim, güzel bir süreç günlüğüm var soruların olursa sorabilirsin.

mustafa78

Mars Yolcusu
Fiziksel bir sorunum olduğunu hissetmiyorum çünkü istekli ve sabah ereksiyonlarını yoğun yaşayan biriyim, cinsel ilişki esnasındaki sorunlar tamamen psikolojik gibi düşünüyorum, eskiden yoğun ve uzun bir bağımlılık döneminin etkisi bu, 3 haftalık süreçte iyileşmeler hissediyorum ama ne kadar yeterli denemeden bilemeyiz, hala olumsuz bir durum olursa sürece devam edeceğim tabii
temmuz geldi baya zaman geçmiş aradan şimdi nasıl oldunuz nedir durumlar?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6