Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Oldschool Spartacus Günlüğü

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Herkese selamlar dostlar oldukça uzun zaman oldu, hayat akmaya devam ediyor ama. Artık flatline ı da geçtiğimi düşünüyorum stresle baş edebilmek için farklı noktaları geliştirmeye çalışıyorum çünkü biliyorum bilinmezlik, belirsizlik ve stres beni çıkmaza sürükleyebiir. Stresi yönetebilme becerimi geliştirmeye çalışıyorum. Herkese sürecinde başarılar. Soruları olan arkadaşlar varsa sorabilirler.

162. Gün ✅

Ant900

Ay Yolcusu
Herkese selamlar dostlar oldukça uzun zaman oldu, hayat akmaya devam ediyor ama. Artık flatline ı da geçtiğimi düşünüyorum stresle baş edebilmek için farklı noktaları geliştirmeye çalışıyorum çünkü biliyorum bilinmezlik, belirsizlik ve stres beni çıkmaza sürükleyebiir. Stresi yönetebilme becerimi geliştirmeye çalışıyorum. Herkese sürecinde başarılar. Soruları olan arkadaşlar varsa sorabilirler.

162. Gün ✅
Hocam penisinizde fiziksel bir değişim oldu mu

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Bizimki umut mishali eyvallah cevap için:)
Şöyle düşün sen bir kadını beğeneceğin zaman sadece göğüsleri veya kalçası ile mi değerlendiriyorsun? Maalesef popüler kültür bunu aşılıyor farkındayım ama sahada işler böyle olmuyor.

Mesela sürekli kadınlar konusunda rahat olan erkeklere yani tecrübeli erkeklere sorarsanız anlayacaksınız ki nasıl ki kadını yanında tutabilmen veya onunla güzel vakit geçirebilmen sadece fiziksel özelliklerine bağlı değil, aynı şekilde kadınlar da erkekler için 'sadece fiziksel' özelliklerini göz önünde bulundurmuyor.

Ancak kartlar dağıtıldı ve sana 1 kart çok mu kötü geldi, o zaman diğer kartları daha akıllı oyna. Yani eksik olduğunu düşündüğün bölgene değil, geliştirebilecegin diğer şeylere odaklan.

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Herkese selamlar 180 gün, fapsız 6 ay geride kaldı. Umarım herkes bu noktaya gelebilir. Hepiniz bu alanda şahit oldunuz yaşadıklarıma. Umarım daha guzel günler göreceğiz.

180✅

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Herkese selamlar, bugün testosteron değerlerime baktırdım üst sınıra yakın çıktı, doğru yoldayız.

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Dostum bu devam eden sürecinde sertleşme konusunda nofabın ne gibi faydaları dokundu sana birde geç boşalma konusunda bir faydasını gördün mü

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6